30 października 2020

Rusza siódma edycja konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Rodzynki z pozarządówki”

1 min read
_________________________
Rusza siódma edycja konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Rodzynki z pozarządówki” na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe.  Na zgłoszenia  do 1 kwietnia.
Ideą konkursu jest dotarcie do małych organizacji, opierających się przede wszystkim na wolontariacie, których interesujące, nowatorskie działania mogą być realizowane także przez inne podmioty pozarządowe na zasadzie dobrych praktyk.– Chcemy pomóc w tworzeniu pozytywnego wizerunku organizacji społecznych oraz podkreślić ich rolę w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. W naszym regionie nie brakuje przedsięwzięć, które mogą być wzorem i inspiracją dla innych organizacji trzeciego sektora. Warto je nagradzać i promować – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Do rywalizacji o nagrody i tytuł, który będzie można umieścić na materiałach promocyjnych, przystąpić może każda organizacja pozarządowa będąca bezpośrednim realizatorem projektu społecznego, posiadająca siedzibę (lub oddział) na terenie naszego regionu, nieprzekraczająca granicy 300 tysięcy złotych w rocznych przychodach. Łączna pula środków na nagrody to 30 tysięcy złotych.

Wnioski można składać do 1 kwietnia. Regulamin oraz formularze tutaj

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi pod nr tel. 56 62-18-403, pod adresem mailowym ngo@kujawsko-pomorskie.pl oraz w siedzibie biura w Toruniu, przy placu Teatralnym 2, pok. 247.

____________________
(red.)
Fot. TOKiS – PRESS
kujawsko-pomorskie.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook