22 października 2020

Rząd będzie weryfikował imigrantów, kolejne kłamstwo obnażone?

1 min read

Jaśnie Oświecony Pan Premier doszedł jednak do wniosku, że sygnały od społeczeństwa o tym, że na polskich ulicach zaroiło się od obcokrajowców, mogą być prawdziwe i znowu bawi się w Pinokia.

Trąbią o tym wszystkie media,przynajmniej od dwóch lat, jednak dotychczas na nikim nie robiło to wrażenia, a KOD-ziarze wręcz zawyli z radości, że właśnie tak jest. 

– Przystępujemy do weryfikacji, skąd rzeczywiście się pojawiają takie osoby w Polsce. Na pewno nie jest to nielegalnie. Muszą oni mieć jakieś legalne możliwości przyjazdu. Jeden, o którym słyszałem to przyjazd niby na studiowanie, ale ta osoba potem stara się znaleźć miejsce. Chcemy uszczelnić wszelkie mechanizmy

– powiedział szef polskiego rządu.

To zwyczajne kłamstwo, rząd nie panuje nad imigracją, a tym bardziej niczego nie zweryfikuje, skoro inne kraje się poddały, a Niemcom „na dzień dobry” przepadło bez wieści ponad 100 000 najeźdźców. Oczywiście, można się pomylić, ale swoją drogą ciekawe są mechanizmy, które być może rząd zastosuje, o ile w ogóle je ma.

My swego czasu staraliśmy się o informację, ilu obcokrajowców znajduje się na terenie naszego powiatu, niestety, nikt nie potrafił na to pytane odpowiedzieć. Nie ma takich statystyk!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook