20 października 2020

Rzecznik Zarządu NSZZ Solidarność Oddział Tuchola – pan Krzysztof Szulczyk informuje…

1 min read

W miniony piątek ( 6 czerwca br.) dokonano wyboru nowego Przewodniczącego NSZZ Solidarność Oddział Tuchola.

Zarząd Oddziału nie miał żadnych wątpliwości, aby na  tę funkcję rekomendować na kolejne cztery lata Dariusza Sicińskiego, dotychczasowego Przewodniczącego. Głównymi dokonaniami w minionych czterech latach było m.in. aktywne włączenie się w dialog z pracodawcami z terenu powiatu tucholskiego w celu poprawy warunków pracy i płacy pracowników,  uczestnictwo w działaniach podejmowanych przez NSZZ Solidarność Region Bydgoski oraz powiększenie związku o nowych członków.

Na pierwszym posiedzeniu Zarządu dokonano również wyboru Prezydium, które będzie wytyczać nowe kierunki działalności związku na terenie powiatu tucholskiego. W skład Prezydium weszli: Przewodniczący Dariusz Siciński, Wiceprzewodniczący: Andrzej Schreiber, Lidia Ewa Łapka i Krzysztof Szulczyk.

Z kolei nowy dziewięcioosobowy Zarząd NSZZ Solidarność Oddział Tuchola, który został wybrany pod koniec maja br., ma w swojej strukturze przedstawicieli większości komisji zakładowych i międzyzakładowych działających na terenie powiatu. W jego skład weszli: Dariusz Siciński, Jerzy Kowalik, Krzysztof Szulczyk, Alicja Kujawa, Lidia Ewa Łapka, Mirosław Ossowski, Mieczysław Zwoliński, Grzegorz Nałęcz i Andrzej Schreiber.

_______________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook