16 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Samorządowcy podziękowali WÓJTOWI GM. LUBIEWO ZA DŁUGOLETNIĄ WSPÓŁPRACĘ

2 min read

W dniach 2-3 października 2018 r. (wtorek-środy) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Plac Sławika i Antalla), odbyła się XVI edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów. Wydarzenie to organizowane było przez Międzykomunalną Spółkę Akcyjną Municipium SA, wydawcę czasopisma branżowego pt. Wspólnota. Podczas forum odbyła się także niezwykła uroczystość, związana z gospodarzem gminy Lubiewo.

Wójt gm. Lubiewo, pan Michał Skałecki

Z pewnośćią to forum na wiele lat zapadnie w pamięci wójta Lubiewa,pana Michała Skałeckiego, którego inni samorządowcy i to za długoletnią współpracę, uhonorowali wspaniałą statuetką.

Przypomnijmy, pan Skałecki pełni służbę samorządową od ponad 30 lat, jak wspomina, był świadkiem wielu zmian, zarówno ustrojowych, jak i personalnych, nie zmieniało się tylko jedno, cieszył się społecznym zaufaniem aż do tego roku. W najbliższych wyborach samorządowych nie będzie się już starał reelekcję. Jego decyzja jest ostateczna, jednak nie chce jeszcze zawieszać na kołku samorządowych rękawic, podda się społecznej ocenie w drodze do innych godności samorządowych,ale tym razem w powiecie.

Jeżeli się uda i wyborcy obdarzą go swoim zaufaniem, z pewnością przyda się niezwykła wiedza wieloletniego gospodarza gminy Lubiewo.

Obecnie, o godność wójta gm. Lubiewo starają się dwie osoby, zapowiada się łatwy bój kompetencyjny pomiędzy kandydatami, którzy chcą zmian. Program jednego z kandydatów już poznaliśmy, podczas nieszczęsnej, acz pamiętnej konferencji prasowej w Tucholi, kiedy członków partii PiS prezentował poseł RP, pan  Piotr Król. TOKiS miał wiele pytań do kandydata z rejonu gminy Lubiewo, na kilka udało się uzyskać odpowiedź, niestety, pozostałe  uniemożliwił gospodarz spotkania, wspomniany pan poseł. Byliśmy świadkami małego Waterloo kandydata, co było bardzo przykre i rodzące wiele pytań na przyszłość.

Jednak pełnia informacji musi w tym przypadku zawierać wypowiedź drugiego kandydata, ściślej,kandydatki, z którą nie bez trudu spotkaliśmy się i zadaliśmy wiele pytań, uzyskując wszystkie możliwe odpowiedzi, nie „mieląc” kwestii zbliżających się wyborów, bo o nich i tak zdecydują wyborcy.

Ma charakter, to pewne. Czego dotyczyły pytania i jaką wizję przyszłości ma wspomniana dama? To będzie bardzo ciekawy materiał, który zaskoczy prostotą i wielkimi szansami powodzenia  planów.

Nie ma co ukrywać, do dzisiaj jesteśmy pod wrażeniem. Czy gmina Lubiewo stanie się liderem powiatu tucholskiego? To bardzo możliwe…

Rozmowę już wkrótce wyemitujemy na elektronicznych łamach TOKiS – PRESS, to trzeba zobaczyć, to trzeba usłyszeć i zapisać w kominie!

Zaglądajcie do nas regularnie, będzie się działo… budująco:)


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook