22 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

SANEPID może mieć poważne kłopoty?

2 min read

Żydowska gazeta dla Polaków, jak zwykł mówić o Wyborczej pan red. Michalkiewicz opublikowała właśnie bardzo ciekawy tekst poświęcony rzeczy kuriozalnej. Sprawa z pewnością stanie się wodą na koło młyńskie, które napędza ( jak mówią ich przeciwnicy) lobby antyszczepionkowe.

Wspomniane lobby ma uzasadnione i poparte opiniami wielu specjalistów obawy, że istnieje pewność, że stosowanie niektórych szczepionek wśród małych dzieci powoduje u nich nieodwracalne zmiany w funkcjonowaniu organizmu. Większość przeciwników stosowania tych właśnie szczepionek   żąda informacji o składzie szczepionki i powiązaniach polskiej służby zdrowia z zagranicznymi koncernami farmaceutycznymi.

Coś musi być na rzeczy, skoro sprawę w dobitny sposób komentuje jeden z prominentnych posłów partii rządzącej, pan Dominik Tarczyński:

Za pośrednictwem portalu Facebook, postanowił napisać, co myśli o zagranicznych koncernach farmaceutycznych. 

„UKŁADY! 70% kupowanych leków w Polsce pochodzi z koncernów zagranicznych!‬ 90% leków kupowanych na rynkach niemieckim i francuskim pochodzą z ich krajowych koncernów. Zakończymy patologię!‬ Skończy się korumpowanie lekarzy i farmaceutów.‬ ‪Zadbam o to!‬ Łapówkarze będą siedzieć!‬”

– napisał Tarczyński(pisownia oryginalna).

Za wsensie.pl

Jakież zdziwienie u zwolenników, a radość u przeciwników szczepień musiał wywołać artykuł, który opublikowała trójmiejska Wyborcza.

Tekst nosi tytuł: „Rodzice nie chcą szczepić dzieci. Sanepid zmieni taktykę: oprócz kar rekompensaty za szkody”.

Wynika z niego, że na Pomorzu 2800 dzieci nie zostało zaszczepionych. W stosunku do ubiegłego roku, to wzrost o prawie 600. Sanepid nakłada kary, które nie przynoszą praktycznie żadnego skutku. W związku z tym ktoś „wybitny” wpadł na pomysł, że Sanepid będzie wypłacał rekompensaty tym rodzicom, których dzieci zostaną poszkodowane przez obowiązkowe szczepienia!

Jeżeli ten tekst jest rzetelny i rzeczywiście dojdzie do akceptacji nowych wytycznych, antyszczepionkowcy otrzymają do ręki broń masowego rażenia, która potwierdzi wcześniejsze przypuszczenia, że na polskich dzieciach ktoś robi gigantyczny interes, kosztem ich zdrowia. Posypią się pozwy, do gry wejdzie prokuratura w efekcie posypią się głowy. Co najgorsze, będziemy mieli do czynienia z pośrednim dowodem na to, że w być może Sanepid uwikłany jest w jakieś interesy z lobby farmaceutycznym ze świata, a to oznaczałoby śmierć tej służby.

W oceanie publikowanych na zamówienie bzdur, tekst autora piszącego dla Wyborczej  może okazać się prawdą, ale również możemy mieć do czynienia z typowym „fejkiem”, który przygotowano dla czyiś potrzeb.

Sprawa jest niewiarygodna, ale… możliwa, czas pokaże, jak jest w rzeczywistości.


(mrf.)\

Fot.stopnop.com.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook