24 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ścieżka Bladowo – Tuchola oficjalnie otwarta. Z tej okazji rozlosowano… rowery

2 min read

W spotkaniu, oprócz mieszkańców sołectwa Bladowo, uczestniczyli również burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski, radny Rady Miejskiej Romuald Gierszewski, sołtys Bladowa Jan Babiński, kierownik Wydziału Rozwoju Gospodarczego UM w Tucholi Agnieszka Kram-Pestka oraz właściciel firmy Inżynieria Drogowa z Chełmna Wojciech Burchardt.

„Zrobiliśmy, co w naszej mocy, aby doprowadzić do budowy tej ścieżki. Dziś ogromnie się cieszę, że ona jest i tym samym drodzy Państwo możecie w pełni bezpiecznie poruszać się między Bladowem a Tucholą. Zdaję sobie sprawę, że długo czekaliście na tę inwestycję i właśnie za okazaną cierpliwość serdecznie Wam dziękuję” – zwrócił się do mieszkańców burmistrz Tadeusz Kowalski.

Przypomnijmy, że na realizację zadania gmina Tuchola pozyskała dofinansowanie w ramach Osi Priorytetowej 3 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, Działanie 3.4 Zrównoważona mobilność miejska i promowanie strategii niskoemisyjnych, Schemat: budowa i przebudowa ścieżek rowerowych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Wartość inwestycji wyniosła 2.049.506,92 zł brutto, z czego uzyskane dofinansowanie to: 765 769,40 zł.


tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook