22 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Seanse filmowe w Tucholskim Ośrodku Kultury

2 min read

20 maja br. (niedziela) w sali widowiskowej Tucholskiego Ośrodka Kultury odbędą się następujące seanse filmowe: 15.00 – „Piotruś Królik” (UWAGA! Bilety dostępne tylko przez internet); 16.45 – „Paweł, apostoł Chrystusa” (UWAGA! Bilety dostępne tylko przez internet) i 19.00 – „Katyń – ostatni świadek” (bilety dostępne w sekretariacie TOK i przez internet).\

Przedsprzedaż biletów prowadzona jest przez internet oraz w sekretariacie TOK od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 15:00.

Ceny biletów: 14zł – od 20 osób (szkoły, zakłady pracy); 16 zł – uczniowie szkół i emeryci z legitymacją; 18zł – normalny.

„Piotruś Królik”

Reż. Will Gluck

Wyk. Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

Prod. USA/Wielka Brytania/Australia 2018, 93 min

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się oczywiście o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

„Paweł, apostoł Chrystusa”

Reż. Andrew Hyatt

Wyk. Jim Caviezel, James Faulkner, Olivier Martinez

Prod. USA 2018, 108 min

Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.

„Katyń – ostatni świadek”

Reż. Piotr Szkopiak

Wyk. Alex Pettyfer, Talulah Riley, Robert Więckiewicz, Piotr Stramowski

Prod. Polska/Wielka Brytania 2018, 94 min

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.


tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook