24 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Seria alarmów bombowych

1 min read

Informacja istotna dla tych wszystkich, którzy po zaopatrzenie jadą do większych miast. Trzeba być przygotowanym na podobne wydarzenia.

Potencjalni terroryści doskonale wiedzą o tym, że aby zadać największe straty, trzeba zaatakować w miejscach, gdzie przebywa możliwie najwięcej ludzi. Idealnym miejscem są galerie handlowe, mniej sklepy wielkopowierzchniowe, ale i tam wszystko może się zmienić. Media głównego nurtu skrzętnie przemilczały fakt, że mamy za sobą serię serię alarmów bombowych, które ogłoszono w kilku dużych, polskich miastach, również w pobliskiej Bydgoszczy ( jak kto woli w/g niejakiego Vincenta – Bydgoszczu). Dopust dotknął  galerie: Focus Mall, Galerię Pomorską i Zielone Arkady. Ewakuowano klientów i personel placówek. Na szczęście był to fałszywy alarm, a policjanci właśnie szukają sprawcy lub sprawców. Informacje o podłożeniu bomb przekazano droga mejlową, powędrowały one do wielu miejsc w Polsce.

Mail poszedł kaskadowo – mówi w rozmowie z „Kurierem Lubelskim” Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komedy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Sprawa pewnie nie odnalazłaby światła dziennego, gdyby nie tabloid Super Ekspres.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook