29 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Skandal podczas 24 sesji Rady Miejskiej w Tucholi! Samorządowcy do wymiany?

2 min read

Już przyzwyczailiśmy się do tego, że Rada Miasta Tuchola obecnej kadencji działa dość „niekonwencjonalnie”, to najdelikatniejsze z określeń. Jednak trudno ukryć to, że z posiedzenia na posiedzenie temperatura wzrasta. Jednak to, co wydarzyło się podczas piątkowej sesji można określić tylko w jeden sposób – PRZEKROCZONE ZOSTAŁY WSZELKIE GRANICE PRZYZWOITOŚCI.

Ponieważ nie byliśmy obecni podczas tych obrad, nie mamy prawa oceniać sytuacji. Możemy podeprzeć się wyłącznie relacjami innych mediów. Zanim jednak podamy linki do kluczowych treści, należy jasno powiedzieć: czara goryczy przelewa się, a właściwie już się przelała i jest już najwyższy czas, aby przerwać tę farsę i poprzez referendum podziękować samorządowcom gminnym z Tucholi za tzw. „społeczną służbę”!

Link 1 

Link 2

Link 3

Mamy już jaki, taki obraz sytuacji. Kluczowymi słowami są: „gnój”, obrażanie kobiet, awantura, a także to, że mogło dojść do rękoczynów!

Wobec takich sytuacji, wielkim ryzykiem  jest narażanie się na gniew radnych miejskich gminy Tuchola. Trudno powiedzieć, czy np. niepochlebne opinie o tzw. „pracy” Rady Miejskiej w Tucholi nie spowodują jej gwałtownej reakcji wobec np. mediów?  Być może niezależny TOKiS – PRESS po raz pierwszy w dziejach, skorzysta z usług ochroniarskich, aby móc spokojnie relacjonować, kolejny ciąg wydarzeń wprost z sali sesyjnej w tucholskim magistracie.

Zastanawia w tym wszystkim jedno, gdzie w zgiełku piątkowych wydarzeń podział się głos pana Burmistrza? Prawdopodobnie całkowicie utracił już kontrolę nad rzeczywistością.

Tej sprawy nikt z samorządowców nie zamiecie pod dywan.

Cdn.

__________________

(mrf.)

Fot. katalogfirm.czeladz.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook