23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Skompromitowany minister marzy o miejscu w Parlamencie Europejskim

2 min read

paraCzłowiek, który stał się narzędziem rabunku obywatela w majestacie prawa i to w biały dzień,  stara się o miejsce w Eurolandzie. Jeszcze wczoraj miał problemy z prawidłową wymową słowa „Bydgoszcz”, a już dzisiaj lobbuje u marszałka województwa! Jak długo jeszcze potrwa ta  farsa? Zależy to od nas i naszych wyborów, choć ten konkretny przypadek nie jest odosobnionym, ponieważ 25 maja być może wspólnie, wybierzemy reprezentantów w większości spośród celebrytów, nieudaczników, aferzystów, przestępców, którym darowano wyroki oraz z pospolitych, politycznych głąbów, którzy marzą o zakończeniu kariery w wielkim stylu, za nasze, wspólne pieniądze.

Marszałek Piotr Całbecki spotkał się dziś (9 kwietnia) w Urzędzie Marszałkowskim z byłym wicepremierem i ministrem finansów Janem Vincentem-Rostowskim, który ubiega się o mandat w Parlamencie Europejskim z naszego regionu.
Tematem rozmowy, w której uczestniczył także dyrektor marszałkowskiego Departamentu Planowania Regionalnego Rafał Pietrucień, były zakładane w perspektywie 2020+ kierunki rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego oraz możliwości wspierania w PE naszych interesów.Jan Vincent-Rostowski w towarzystwie marszałka Całbeckiego spotkał się też z uczestnikami warsztatów związanych z Międzynarodowym Forum Ekonomii Społecznej, wśród których byli przedstawiciele organizacji pozarządowych z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Słowacji.

Były wicepremier, który urodził się w rodzinie polskich emigrantów w Londynie, i gospodarz województwa złożyli kwiaty pod pomnikiem Władysława Raczkiewicza, ostatniego przedwojennego wojewody pomorskiego i prezydenta RP na uchodźstwie w latach 1939-1947.

_____________________
(red.)
(mrf.)
Wykorzystano fragmenty tekstu z witryny  kujawsko-pomorskie.pl pt. ” O lobbingu na rzecz województwa.
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook