5 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„SKOŃCZ Z BRAWURĄ, MYŚL O PRZYSZŁOŚCI!” – nowa akcja TOKiS – PRESS

2 min read

I stało się to, co było nieuniknione, rozpoczynamy nową akcję pt. „SKOŃCZ Z BRAWURĄ, MYŚL O PRZYSZŁOŚCI!”, to pokłosie tragicznych wydarzeń na drogach POWIATU TUCHOLSKIEGO.

Projekt jest przedsięwzięciem całkowicie niekomercyjnym, a cel prosty – zmuszenie wszystkich użytkowników drogi do… myślenia i tylko tyle. Jak tego dokonać? Najlepszą z terapii są perswazja i… szok – nasza specjalność. Do projektu już zaprosiliśmy ( z bardzo dobrym skutkiem) panów: Krzysztofa Bodzińskiego – komendanta tucholskiej policji, Tadeusza Kowalskiego – burmistrza Tucholi, Radosława Januszewskiego – wójta gminy Kęsowo. Zacieśniamy również współpracę ze Strażą Gminną z Kęsowa, która już przygotowała ciekawy projekt w którym weźmiemy udział.

Do akcji zaprosimy docelowo wiele osób z miasta i okolic, zaprosimy również polityków, zarówno lokalnych, jak i tych ze srebrnego ekranu, którzy pracują również dla naszej, lokalnej społeczności. Poprosimy również o wsparcie duchownych, służby medyczne i najdzielniejszych z dzielnych – strażaków.

Jak będzie wyglądała całość?Już za kilka dni otworzymy specjalne forum internetowe, które poprowadzi policjant – oficer z Tucholi. Nasza rola ograniczy się wyłącznie do administracji. Forum będzie swoistym spoiwem pomiędzy obywatelem, a specjalistami, którzy pomogą w przeróżnych sytuacjach związanych z bezpieczeństwem na drogach powiatu.

Do współpracy zaprosimy jedną z renomowanych na naszym terenie firm, które zajmują się naprawami pojazdów. To własnie tam porozmawiamy o utrzymaniu pojazdów w pełnej gotowości, innymi słowy, powstaną filmy instruktażowe. Pojawią się również filmowe wypowiedzi najbardziej znanych osób w mieście, zachęcających do zachowania rozsądku na drogach. Liczymy na współpracę z prywatnymi przedsiębiorstwami, których liderzy są rozpoznawalni i mają gigantyczne doświadczenie w poruszaniu się nie tylko po powiatowych, ale i po drogach świata. Akcja ma charakter stały.

Spróbujemy zachęcić do współpracy szkoły, liczymy na wsparcie służb mundurowych, które często odbywają pogadanki z młodzieżą w placówkach oświatowych.

Liczymy także na multimedialne prelekcje, na które zaprosimy zarówno dorosłych, dzieci i młodzież.

Jeżeli uratujemy choćby jedno życie, a o czym nigdy się nie dowiemy, akcja będzie sukcesem, jednak nie jakiegoś tam TOKiS-a, a nas wszystkich, a oto przecież w tym wszystkim chodzi.

Dlatego…: „SKOŃCZ Z BRAWURĄ, MYŚL O PRZYSZŁOŚCI!”

______________________________________

Redakcja TOKiS – PRESS wraz z przyjaciółmi.

Dział łączności z Czytelnikami: tokistuchola@gmail.com

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook