25 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Skończ z brawurą myśl o przyszłości! Spotkanie z policjantami

2 min read

Kilka tygodni temu TOKiS spotkał się z tucholskimi policjantami w sprawie akcji, którą zainicjowaliśmy. Chodzi oczywiście o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu. Spotkanie miało charakter roboczy, a w jego wyniku padły pierwsze ustalenia…

Tucholska policja wesprze nas w działaniach do których zaprosimy wiele osób. Obecny czas wyborów sprawia wszystkim sporo kłopotów i nic dziwnego w tym, że jesteśmy wszyscy odrobinę zabiegani.

Aby akcja przyjęła zaplanowaną formę potrzeba wielu zabiegów, dlatego treści i obrazy, które skierujemy do użytkowników dróg będą wielorakie. Jeszcze w tym tygodniu ruszy wreszcie specjalne forum internetowe, które prowadzić będzie wspólnie z nami oficer policji – specjalista w dziedzinie ruchu drogowego. To właśnie On (przemiły człowiek) przyjmował będzie sugestie forumowiczów w sprawie bezpieczeństwa na powiatowych drogach i to właśnie On znajdzie antidotum na różne bolączki wszystkich użytkowników dróg. To wszystkim znacznie ułatwi pracę. TOKiS przygotuje również specjalny cykl programów, które skierowane będą zarówno do pieszych, jak i kierowców. Pierwszy odcinek poświęcony będzie kierowcom, a właściwie ich pojazdom, które już czas właściwie przygotować do zimy. Materiał powstanie w znanej stacji obsługi „Wiese” przy ulicy Świeckiej.  Przygotujemy także cykl bogato ilustrowanych prezentacji do których zaprosimy dyrektorów placówek szkolnych i tych najważniejszych odbiorców – młodzież. Ustaliliśmy również, że w materiałach tych pojawią się sceny, które być może spowodują to, że zaczniemy za kierownicą już nie tylko reagować, ale również myśleć.

Cel przedsięwzięcia jest tylko jeden – poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. To musi się udać, dlatego propagujmy wspólnie hasło:

Skończ z brawurą myśl o przyszłości!

a  unikniemy niepotrzebnych tragedii.

Oczywiście TOKiS jak zawsze wykona swoją pracę bezpłatnie.

____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook