9 marca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„SÓL 2014” ćwiczenia z zakresu ratownictwa chemiczno – ekologicznego i zakłócenia w ruchu drogowym!

1 min read

Zgodnie z tym o czym informowaliśmy 7 kwietnia tutaj ustalono wreszcie szczegóły wielkiej pozoracji, która odbędzie się w Tucholi.

Służby postanowiły, że pozostawią w spokoju ulicę Nowodworskiego, a całe ćwiczenia odbędą się w innym miejscu. Opatrzono je kryptonimem „SÓL 2014”. Konia z rzędem temu, kto odgadnie skąd ta nazwa.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi informuje, że 30 kwietnia w godz. 9.00 – 14.00 odbędą się ćwiczenia ratownicze zgrywające dla służb powiatu tucholskiego pod kryptonimem „SÓL 2014”. Na drodze wojewódzkiej DW237, na skrzyżowaniu ulic Świeckiej i Bydgoskiej w Tucholi dojdzie do wypadku komunikacyjnego. W związku z akcją ruch w tym miejscu będzie całkowicie zablokowany. Policja na bieżąco będzie organizowała objazdy. W zależności od zaistniałej sytuacji nastąpią znaczne utrudnienia w promieniu 100 metrów od miejsca ćwiczeń.

TOKiS – PRESS planuje relację z wykorzystaniem jednego z dwóch naszych dronów z kamerą, nie będziemy zbliżać się do miejsca ćwiczeń, a tym bardziej w nich nadmiernie przeszkadzać.

_________________

(red.)

straz.tuchola.pl

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook