SOSW w Tucholi walczy o Podwórko Talentów Nivea

Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Tucholi położony przy ul. Piastowska 30 w Tucholi wzorem innych szkół przystąpił do  konkursu, którego główna nagroda jest Podwórko Talentów Nivea. Doskonale znamy tę szkołę i  TOKiS – PRESS z przyjemnością rozpowszechni tę informację.

Każde z Podwórek Talentów NIVEA ma wartość aż 250 000 zł i dzięki nowoczesnym urządzeniom na 3 różnych strefach – sportowej, naukowej, artystycznej – z uśmiechem kształtuje sprawność, wiedzę oraz wyobraźnię dzieci.Nagrodami w konkursie są: 300 zestawów gier edukacyjnych i aż dwadzieścia podwórek – głównych nagród. Aby zwyciężyć, szkoła musi spełnić szereg kryteriów.

Musi zgłosić swoją lokalizację, OPCJONALNIE może dodać film lub prezentację z własną piosenką i wygrać 1 z 5 Podwórek od Jury, od 22 dnia kwietnia zbierać będzie głosy Internautów i być może zdobędzie 1 z 15 Podwórek, Jest o co walczyć, a nasi czytelnicy i wodzowie mają szanse pomóc dzieciom z SOSW – wyjątkowej szkoły w Tucholi.

Szkoła przygotował specjalny klip filmowy.


(red.)

Next Post

TUCHOLSCY POLICJANCI SZKOLĄ SIĘ Z TAKTYK I TECHNIK INTERWENCJI

pon Kwi 15 , 2019
Miejscowi stróże prawa regularnie uczestniczą w cyklu szkoleń z zakresu taktyk i technik interwencji. Realizowane zajęcia przyczyniają się do rozwijania sprawności fizycznej funkcjonariuszy oraz umiejętności, które są potrzebne w trakcie codziennej służby. Zajęcia prowadzą doświadczeni policyjni instruktorzy.

Dla zainteresowanych

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook