1 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

SPOŁECZEŃSTWO UFA IM OD DEKADY !

2 min read

W służbie społeczeństwu, cieszą się wielkim zaufaniem, mają jak każdy, dni lepsze i gorsze, na zmianę poddawani krytyce lub chwaleni, pozostają do dyspozycji ludzi, którym służą i za to trzeba im podziękować!

Dwaj włodarze gminni: Burmistrz Tucholi – pan Tadeusz Kowalski oraz Wójt Gminy Kęsowo – pan Radosław Januszewski, obchodzą dzisiaj wspólny jubileusz, bo właśnie mija 10 lat od kiedy zdobyli społeczny mandat zaufania! Są w ścisłej czołówce lokalnych samorządowców z tak długim stażem, na tak kluczowych stanowiskach i wszystko wskazuje na to, że…, dobrze, nie wybiegajmy w prognozach aż tak daleko do przodu, bo poprzewraca się Im w głowach.

Czego dokonali? Trochę się tego zebrało, budują, liczą, kwestują, inwestują… rządzą. Krytykę przyjmują z pokorą, reagują na nią prawie natychmiast, zawsze z dobrym skutkiem, problemy znikają. Bywają lobbystami, rozjemcami, łącznikami, kierując się dobrem wyższym, które stanowią ludzie i tak ma być.

Można do nich pójść, porozmawiać, przedstawić swoją sprawę, czy wręcz poprosić o wsparcie. Nigdy nie odmawiają, a to zaleta rzadko spotykana w tych szalonych czasach, gdzie każdą, społeczną złotówkę przed wydaniem, ogląda się z każdej strony.

Obaj młodzi, pełni sił, mili i sympatyczni, co nie oznacza, że nie popełniają błędów, wszak, są tylko ludźmi.

Oni liczą także na nasze wsparcie i pomoc, czasem zwyczajną radę. Udzielajmy ich. Dobre rządy gwarantują rozwój naszych małych ojczyzn, a to przecież wspólny cel.

Kwestia zaufania? Jak najbardziej, ostatnie dziesięć lat jest tego dowodem. Brawo!

A póki co…, do roboty Panowie, manna z nieba sama nie poleci!

____________________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook