18 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Spomlek Ambasadorem Województwa Lubelskiego

2 min read

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek to już nie tylko jedna z największych firm w powiecie radzyńskim, która może pochwalić się mianem największego i najlepszego pracodawcy, to także od dziś Ambasador Województwa Lubelskiego.

 

Tytuły Ambasadora Województwa Lubelskiego są przyznawane od 1999 roku przez Marszałka Województwa. Nagradzane są osoby, firmy, instytucje, które przyczyniają się do rozwoju województwa lubelskiego, promocji regionu i rozwoju lokalnej gospodarki. Tytuły przyznano w sobotę 21 kwietnia podczas uroczystej gali w Targach Lublin. Wśród nagrodzonych znalazła się Grażyna Torbicka, Mleczarnia Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej.

To dla Spomleku zaszczyt dołączyć do grona Ambasadorów Województwa Lubelskiego.  Pragnę także podziękować wszystkim tym, którzy budują naszą firmę. Napawa mnie ogromnym optymizmem fakt, że nasza codzienna praca nie tylko została zauważona, ale także doceniona w najlepszy z możliwych sposobów.  Cieszy mnie, że nasze flagowe marki, czyli Serenada i Skarby Serowara są docenionym produktem regionalnym i chlubą tego regionu. Obiecuję, że nasza firma dołoży wszelkich starań, by produkty stawały się jeszcze lepsze, a wieści o prężnie rozwijającej się firmie w województwie lubelskim niosły się daleko poza jego granice – mówi Edward Bajko, Prezes Zarządu Spomleku.

Wśród laureatów Ambasadora Województwa Lubelskiego do tej pory znaleźli się m.in.: Budka Suflera, klub piłki ręcznej Montex Lublin (obecnie MKS), były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej Jacek Bąk, kabaret Ani Mru Mru, Beata Kozidrak, Perła Browary Lubelskie, Zakłady Azotowe Puławy i Lubelski Węgiel Bogdanka.
Statuetkę z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego odebrał Dariusz Kozak, Dyrektor Handlu (na zdjęciu pierwszy z lewej strony).

Mat. nadesłane
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook