23 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

SPORT W TUCHOLI – CYKL TURNIEJÓW TUŻ TUŻ!

4 min read

W tucholskie radzie mamy świetnego radnego i oczywiście świetną radną (pozdrawiamy p. Karolinę i innych współorganizatorów) których konikiem jest sport, dlatego robią wszystko,by go promować propagować, udzielając się samemu. Dostrzegamy ten fakt i pochwalamy,zwłaszcza teraz,kiedy przed nami taka sportowa uczta!

Zanim rozpoczną się rozgrywki garść informacji dla uczestników i nie tylko, a my ładujemy baterie kamer w oczekiwaniu czwartku.

TURNIEJ MŁODZICZEK MŁODSZYCH ROCZNIK 2004 i młodsze

  1. SYSTEM ROZGRYWEK:

– grupowy; rozstawienie trzech najlepszych zespołów w kategorii młodziczka wg zeszłorocznego turnieju; rozstawienie klubów, które mają po dwa zespoły na czas trwania turnieju; rozstawienie zespołów
z sąsiednich województw;  w grupach z numerem 1 są zespoły, które mają najdalej, żeby nie grały pierwszych spotkań.

 

gr. A nazwa drużyny gr. B nazwa drużyny gr. C nazwa drużyny
A 1 KS STAL GRUDZIĄDZ B 1 KaEmKa STAROGOGARD GD. II C 1 UKS CULMEN CHEŁMNO
A 2 CEKCYN B 2 MLKS TUCHOLANKA II C 2 MLKS TUCHOLANKA I
A 3 KS PAŁAC BYDGOSZCZ B 3 MUKS JOKER ŚWIECIE C 3 LKS KAMIONKA KAMIEŃ KR.
A 4 KaEmKa STAROGARD GD. I B 4 ZSS CZŁUCHÓW C 4 UKS MORENA MIASTKO

 

– pierwsze miejsca z grup tworzą gr. D i grają o miejsca 1-3;

– drugie miejsca z grup tworzą gr. E i grają o miejsca 4-6;

– trzecie miejsca z grup tworzą gr. F i grają i miejsca 7-9;

– czwarte miejsca z grup tworzą gr. G i grają o miejsca 10-12;

SETY:

– gramy dwa sety do 25, 2 punkty przewagi;

  1. O ZWYCIĘSTWIE DECYDUJĄ KOLEJNO:

– wygrane spotkanie; duże punkty – 1 set wygrany 1 punkt; większa ilość zdobytych małych punktów.

GODZINY I KOLEJNOŚĆ ROZGYWANYCH MECZÓW:

godzina boisko 1 boisko 2 boisko 3
9.00 A2 – A3 B2 – B3 C2 – C3
OFICJALNE ROZPOCZĘCIE
10.00 A1 – A4 B1 – B4 C1 – C4
10.45 A4 – A3 B4 – B3 C4 – C3
11.30 A1 – A2 B1 – B2 C1 – C2
12.15 A2 – A4 B2 – B4 C2 – C4
13.00 A3 – A1 B3 – B1 C3 – C1
13.45 D2 – D3 E2 – E3 F2 – F3
14.30 G2 – G3 D1 – D2 E1 – E2
15.15 F1 – F2 G1 – G2 D3 – D1
16.00 E3 – E1 F3 – F1 G3 – G1
17.00 ZAKOŃCZENIE
  1. SPRAWY ORGANIZACYJNE:

– KAŻDY TRENER ZOBOWIĄZANY JEST DO DOSTARCZENIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO WG ZAŁĄCZNIKA W DNIU ZAWODÓW (NA KAŻDY DZIEŃ) – W 2 EGZEMPLARZACH

**************

 

TURNIEJ MŁODZICZEK MŁODSZYCH ROCZNIK 2004 i młodsze

  1. SYSTEM ROZGRYWEK:

– grupowy; rozstawienie trzech najlepszych zespołów w kategorii młodziczka wg zeszłorocznego turnieju; rozstawienie klubów, które mają po dwa zespoły na czas trwania turnieju; rozstawienie zespołów
z sąsiednich województw;  w grupach z numerem 1 są zespoły, które mają najdalej, żeby nie grały pierwszych spotkań.

 

gr. A nazwa drużyny gr. B nazwa drużyny gr. C nazwa drużyny
A 1 KS STAL GRUDZIĄDZ B 1 KaEmKa STAROGOGARD GD. II C 1 UKS CULMEN CHEŁMNO
A 2 CEKCYN B 2 MLKS TUCHOLANKA II C 2 MLKS TUCHOLANKA I
A 3 KS PAŁAC BYDGOSZCZ B 3 MUKS JOKER ŚWIECIE C 3 LKS KAMIONKA KAMIEŃ KR.
A 4 KaEmKa STAROGARD GD. I B 4 ZSS CZŁUCHÓW C 4 UKS MORENA MIASTKO

 

– pierwsze miejsca z grup tworzą gr. D i grają o miejsca 1-3;

– drugie miejsca z grup tworzą gr. E i grają o miejsca 4-6;

– trzecie miejsca z grup tworzą gr. F i grają i miejsca 7-9;

– czwarte miejsca z grup tworzą gr. G i grają o miejsca 10-12;

SETY:

– gramy dwa sety do 25, 2 punkty przewagi;

  1. O ZWYCIĘSTWIE DECYDUJĄ KOLEJNO:

– wygrane spotkanie; duże punkty – 1 set wygrany 1 punkt; większa ilość zdobytych małych punktów.

GODZINY I KOLEJNOŚĆ ROZGYWANYCH MECZÓW:

godzina boisko 1 boisko 2 boisko 3
9.00 A2 – A3 B2 – B3 C2 – C3
OFICJALNE ROZPOCZĘCIE
10.00 A1 – A4 B1 – B4 C1 – C4
10.45 A4 – A3 B4 – B3 C4 – C3
11.30 A1 – A2 B1 – B2 C1 – C2
12.15 A2 – A4 B2 – B4 C2 – C4
13.00 A3 – A1 B3 – B1 C3 – C1
13.45 D2 – D3 E2 – E3 F2 – F3
14.30 G2 – G3 D1 – D2 E1 – E2
15.15 F1 – F2 G1 – G2 D3 – D1
16.00 E3 – E1 F3 – F1 G3 – G1
17.00 ZAKOŃCZENIE
  1. SPRAWY ORGANIZACYJNE:

– KAŻDY TRENER ZOBOWIĄZANY JEST DO DOSTARCZENIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO WG ZAŁĄCZNIKA W DNIU ZAWODÓW (NA KAŻDY DZIEŃ) – W 2 EGZEMPLARZACH

– KAŻDY TRENER ZOBOWIĄZANY JEST DO DOSTARCZENIA KONTRAKTU W SPRAWIE PRZEPISÓW RODO WG ZAŁĄCZNIKA W DNIU ZAWODÓW (NA KAŻDY DZIEŃ) –
W 2 EGZEMPLARZACH,

– jest możliwość zamówienia obiadów /ZAMÓWIENIE NALEŻY ZŁOŻYĆ DO WTORKU !!/  2 dania do wyboru:

  1. Nuggetsy, frytki/ ziemniaki/ kluseczki/ surówki – 16 zł
  2. Devolay, frytki/ ziemniaki/kluseczki/ surówki – 20 zł

– za rzeczy pozostawione bez nadzoru organizator nie ponosi odpowiedzialności,

– prosimy o zachowanie porządku w szatni i nie odbijanie piłek poza halą,

– punkt medyczny znajdować się będzie w hali,

– uczestników w zakresie NW nie ubezpiecza organizator,

– wpłata turniejowa 100 zł w dniu turnieju, lub przelewem najpóźniej do środy

DANE DO PRZELEWU:

MLKS TUCHOLANKA

  1. WARSZAWSKA 17 89-500 TUCHOLA

NR KONTA: 07 8174 0004 0000 1111 2000 0001

– klucz od szatni zawsze wraca na stolik do sędziego głównego,

– odprawa trenerów 8.30.


(red.)

Mat.nadesłane.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook