18 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Sportowcy i nagroda BURMISTRZA

2 min read

We wtorek (29.12) w Urzędzie Miejskim w Tucholi odbyło się uroczyste wręczenie nagród zawodnikom i trenerom za osiągnięcia sportowe.

„Zaprosiliśmy Was, ponieważ staramy się dostrzegać Wasze osiągnięcia sportowe. Jako burmistrz mam taki przywilej, że mogę w dziedzinie sportu przyznać Nagrodę Burmistrza” – podkreślił Tadeusz Kowalski.

Wśród nagrodzonych zawodników znaleźli się:

  • 1. Natalia Schweissing – zawodniczka MLKS „Tucholanka” w Tucholi (sekcja kręgli klasycznych). Od 2019 roku reprezentantka Polski w kategorii U18; zdobyła 3 brązowe medale w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Tucholi: w drużynie, w parach, w tandemach mieszanych – w sierpniu 2020 roku. Startuje w Super Lidze Kobiet.
  • 2. Dominika Bucholc– zawodniczka MLKS „Tucholanka” w Tucholi (sekcja kręgli klasycznych). Od 2017 roku reprezentantka Polski w kategorii U18, zdobyła 2 brązowe medale w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Tucholi: w drużynie, w parach – w sierpniu 2020 roku. Startuje w Super Lidze Kobiet.
  • 3. Magdalena Wysocka – zawodniczka MLKS „Tucholanka” w Tucholi (sekcja kręgli klasycznych). Zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Tucholi: w drużynie – w sierpniu 2020 roku. Startuje w Super Lidze Kobiet.
  • 4. Jan Główczewski – zawodnik MLKS „Tucholanka” w Tucholi (sekcja kręgli klasycznych). Zdobył brązowy medal tandemy mieszane w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Tucholi – w sierpniu 2020 roku.
  • 5. Norbert Muzolf – zawodnik MLKS „Tucholanka” w Tucholi (sekcja kręgli klasycznych). Zdobył brązowy medal sprinty mieszane w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Tucholi – w sierpniu 2020 roku.
  • 6. Mikołaj Brzeziński – zawodnik Boxing Team Chojnice – Klub sportowy. Zdobył tytuł Mistrza Polski 2020 w boksie w kat. 80+kg, dwukrotny Mistrz Pomorza – 2019 r. i 2020 r., Strefowy Mistrz Polski 2020 (woj. kujawsko-pomorskie).

Nagrodami uhonorowani zostali także trenerzy:

  • 1. Arkadiusz Gostomski – trener piłki nożnej w MLKS „Tucholanka” w Tucholi. Prowadzona przez niego drużyna ma na swoim koncie wiele sukcesów. W 2020 r. zdobyła I miejsce w województwie w I Lidze Młodzików starszych K-PZPN (ponad 120 zespołów).
  • 2. Przemysław Podlewski – trener piłki nożnej w MLKS „Tucholanka” w Tucholi. Wśród osiągnięć są m.in. wygranie II ligi wojewódzkiej z drużyną Trampkarza C1 rocznik 2006 i awans do I ligi wojewódzkiej oraz wygranie II ligi wojewódzkiej z drużyną Trampkarza C2 rocznik 2007 i awans do I ligi wojewódzkiej.

Wszystkim nagrodzonym zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy! Życzymy wytrwałości oraz kolejnych sukcesów zarówno w sporcie, jak i w życiu osobistym.


(red.)

tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook