1 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Spadło

2 min read

Pierwsze tego typu spotkanie z autorem miało miejsce wczoraj, tj. 7 sierpnia o godz. 18:00 w Wiejskim Domu Kultury w Kęsowie.

Nie będę ukrywała, że na tyle wyjątkowe, bo pierwsze, co debiutanckie dla gminnej publiczności. Spotkanie w typowo kameralnym gronie miało wyjątkowy charakter i klimat.

Z Krzysztofem Spadło poznałam się dzięki mojemu blogowi, który redaguję od dwóch lat. Blog jest dla mnie szczególnym miejscem, daje mi szerokie pole działania nie tylko jako jego autorki, ale przede wszystkim pretekst do nawiązywania licznych znajomości. Zaczynając od blogerów, po pisarzy, autorów poezji, dziennikarzy,itp.

Podobnie było właśnie z Krzysztofem. Dzięki wspólnemu znajomemu blogerowi miałam możliwość zapoznania się nie tylko z jego twórczością, ale dzięki udzielonemu wywiadowi poznać go jako człowieka, z prywatnej strony.

Takie spotkania są świetną okazją, by pokazać innym, że warto w życiu mieć pasje, rozwijać je i delektować się jego profitami. Dla Krzysztofa to sposób na życie, z którego czerpie nie tylko radość i masę pochlebnych opinii, ale też satysfakcję, że to co robi ma sens, a ludzie chcą nie tylko to czytać, ale poznawać jego majstersztyk od kuchni.

Krzysztof Spadło swoje spotkanie poprowadził bardzo ciekawie, przy okazji promocji I części „Skazańca. Na pohybel całemu światu”. Nie były to suche fakty i powiastki, ale opowieści autora dojrzałego, poparte licznymi fotografiami oraz filmem krótkometrażowym promującym powieść.

Przypomnieć należy, iż Krzysztof debiutował dwa lata temu zbiorem opowiadań „Marzyciele i pokutnicy”, które są specyficzne, bo napisane w klimacie fantastyki. Autor hołduje temu typowi literatury, a „Skazaniec” napisany w zupełnie innej formie swój początek miał w 1997 roku. Zamysł napisania tej powieści nosił się w autorze długo, aż do ogłoszonego Ogólnopolskiego Konkursu na Ebook Roku 2013, w którym to „Skazaniec” zajmuje III miejsce, zostając jednocześnie uhonorowany laurem Najlepszy Self – Pub 2013.
To już jeden z dowodów na to, że po książkę należy sięgnąć i zatopić się w wyjątkowej lekturze.

Tuż po prezentacji, mimo skromnej ilości słuchaczy posypały się pytania do autora. A następnie gratulacje, podpisywanie książek i autografy.

 ____________________

agaAgnieszka Krizel

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook