Spotkanie jubileuszowe pracowników nadleśnictwa / 95 LAT LASÓW PAŃSTWOWYCH

W trakcie spotkania, które odbyło się w dniu 1.06.2019 r., nadleśniczy Stefan Konczal dokonał podsumowania niezwykle trudnego dla leśników okresu, czyli odnowień lasu.

Podziękował  załodze za duże zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację ogromu zadań, wynikających z sytuacji klęskowej nadleśnictwa. Z uwagi na obchodzone od wielu lat przez leśników Święto Lasu, przywołał jego historię. Przypomniał również  o długiej historii Lasów Państwowych i zasługach pierwszego dyrektora generalnego LP, którym był Adam Loret.

Podczas spotkania nadleśniczy podzielił się z załogą nadleśnictwa informacjami z narady, która miała miejsce w dniach 28-29 maja w Łochowie z udziałem m.in. Ministra Środowiska Henryka Kowalczyka, przedstawicieli parlamentu, Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy oraz Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Andrzeja Koniecznego. Zaproszeni goście, jak i dyrektor generalny przekazał życzenia i słowa podziękowania za wkład pracy, kierowane przede wszystkim do pracowników nadleśnictw klęskowych.

Kończąc sobotnią naradę nadleśniczy zwrócił sięz  indywidualnymi podziękowaniami do osób aktywnie uczestniczących w przygotowanie akcji odnowienia lasu, która miała miejsce w kwietniu br. na terenie Nadleśnictwa Rytel. Wyróżnił  także pracowników najbardziej osobiście zaangażowanych w odnowienie lasu na powierzchniach zniszczonych przez huragan.

Wspólne spotkanie, odbywające się w obecności przedstawicieli zakładów usług leśnych było okazją do podkreślenia bardzo dobrej, nienagannej, często wieloletniej współpracy z wykonawcami usług  na terenie Nadleśnictwa Woziwoda.


(RED.)

Dorota Rząska-Lis

woziwoda.torun.lasy.gov.pl

admin

Next Post

Program usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Kęsowo

śr Cze 12 , 2019
Wójt Gminy Kęsowo informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Kęsowo na lata 2019-2032” od dnia 24 czerwca do 26 lipca 2019 r. na terenie Gminy Kęsowo przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook