30 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Spotkanie organizacji pozarządowych

1 min read

We wtorek, 24 stycznia w auli Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tucholi odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji samorządowych, które zainteresowane są pozyskaniem funduszy, na swoją działalność. Początkiem i końcem wszystkiego jest odpowiednie przygotowanie specjalnego wniosku, który ujmuje wszelkie aspekty projektu, który po aprobacie specjalnej komisji trafia do realizacji. Wśród przybyłych dostrzegamy prezesa Stowarzyszenia „Historia i Pamięć”  Pana Zbigniewa Kabata.

M: HIP przygotowuje jakieś nowe przedsięwzięcie?

 

ZK: Przygotowujemy nowe widowisko batalistyczne na niespotykaną skalę. Ewentualny sukces związany z pozyskaniem środków, stanie się podstawą do zakupu materiałów pirotechnicznych, które przy takich przedsięwzięciach są jednymi z najważniejszych.

 

M: Jaka kwota satysfakcjonowałaby stowarzyszenie?

 

ZB: Praktycznie każda, nie ma tutaj ścisłych zasad, im więcej środków, tym widowisko jest bardziej atrakcyjne i bliższe historycznego pierwowzoru.

 

M: Gdzie tym razem będziemy mogli podziwiać popisy aktorów z HIP-u?

 

ZB: W drugiej połowie tego roku w Kęsowie.

 

M: Życzę dużo szczęścia i powodzenia w realizacji zamierzeń Państwa stowarzyszenia.

 

Fot. mf.

Spotkanie trwało ponad godzinę, dzięki niemu przedstawiciele środowisk poznali wszystkie niuanse, które obowiązują przy prawidłowym wypełnieniu specjalnych druków. Sądząc po komentarzach zebranych, nie powinno być z tym większych problemów z pożytkiem dla społeczeństwa Tucholi i miejscowości przyległych.

m.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook