23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tuchola: Spotkanie z wybitnym lekarzem – specjalistą!

1 min read

lek.med. Karol Myszel8 marca 2014 roku o godz. 11.00 w Sali Multimedialnej Starostwa Powiatowego w Tucholi, odbędzie się spotkanie z wybitnym laryngologiem, audiologiem i foniatrą ze Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach koło  Warszawy panem dr Karolem Myszelem…


Doktor Karol Myszel jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Dyplom lekarza uzyskał w 1992 roku. Pracę zaczynał w oddziale laryngologii Szpitala Wojewódzkiego w Koninie. Pełnił funkcję kierownika Centrum Medycznego Medicover w Warszawie. Przez kilka lat pracował jako asystent w Klinice Audiologii i Foniatrii Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację z audiologii i foniatrii.

Ukończył także studia podyplomowe z Psychologii Zmiany Postaw i Zachowań na Uniwersytecie Warszawskim, Prawa Pracy na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz posiada dyplom Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w zakresie Zarządzania i Marketingu.

Spotkanie ze słynnym specjalistą polecamy szczególnie gminnym logopedom, to wyjątkowa okazja, aby pogłębić swoja wiedzę.

______________

(red.)

Mat. foniatrawarszawa.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook