17 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Sprawa wypadku w super toalecie w Śliwicach trafiła do polsatowskiej „Interwencji”

1 min read

Powraca sprawa wypadku w śliwickiej super toalecie, która, jak twierdzą niektóre media, boleśnie zraniła małą dziewczynkę.

TOKiS – PRESS zajmował się tą sprawą, jednak jest w niej wiele znaków zapytania, a mało odpowiedzi. Zawężając kwestię, istnieje słowo przeciwko słowu i brak chęci najwyższych śliwickich władz w doinformowaniu mediów. Ze sprawą zmierzył się Polsat i tak kwestia toalety wypłynie na szerokie fale eteru w całej Polsce. Pewnym jest, że  dla nikogo nie będzie to miłe. Pośrednio cios otrzyma i nasz powiat, który miał słynąć ze wspaniałej natury, a nie z kosmicznych wynalazków, które zamiast służyć, rzekomo sprawiają problemy.

W najbliższy czwartek 29.09.2016 r o godzinie 16,15 wyemitowany zostanie odcinek programu Interwencja Telewizji Polsat, w którym reporterzy zajęli się sprawą wypadku siedmioletniej Wiktorii w super toalecie w Śliwicach. O wypadku w super toalecie w Śliwicach pisaliśmy 23.08.2016 r. Problem poruszany był na sesji RG Śliwice w dniu 25.08.2016 przez R.Dykowskiego, który 21.09.2016 otrzymał odpowiedź że toaleta jest czynna i była wyłączona na wniosek policji. Następnie sprawę toalety poruszał TOKIS-PRESS. Natomiast najwięcej jak do tej pory szczegółów w tej sprawie dostarczył mieszkańcom Tygodnik Tucholski. Miejmy nadzieje,że w programie Interwencja TV Polsat przedstawione będą nieznane szczegóły tej tajemniczej sprawy.

Mat. Puls Gminy Śliwice

________________

(red.)

Źródło: Puls Gminy Śliwice

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook