25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Stacja paliw w Rudzkim Moście rusza „pełną parą” już w najbliższy poniedziałek!

2 min read

W jednym z popularnych internetowych for naszego województwa pojawiły się wyjątkowo krzywdzące wpisy, które dotyczyły nowej stacji paliw w Rudzkim Moście. Prócz tego pojawiło się mnóstwo idiotycznych plotek, których treść przekracza zdolność pojmowania przeciętnego Czytelnika. Powodem są przejściowe trudności właściciela stacji, który związany tajemnicą handlową, miał praktycznie „skrępowane” ręce w przekazywaniu informacji naszej redakcji, która poprosiła czas jakiś temu, o wyjaśnienia w kwestii braku paliw. Rozwiewamy dzisiaj wszelkie wątpliwości.

Wydaje się, że „martwa” tablica informująca o cenach paliw w stacji BP w Rudzkim Moście, przechodzi w niebyt.

Najważniejszą informacją dla przeciętnego kierowcy jest ta, że już za kilka dni w stacji BP w Rudzkim Moście pojawi się paliwo, a dalekosiężne plany przedsiębiorcy, przyprawiają o zawrót głowy, ale tę część informacji, przynajmniej na tym etapie realizacji, zachowamy w tajemnicy, zgodnie z życzeniem właściciela, który udzielił naszemu reporterowi krótkiego wywiadu.

Całe zamieszanie z brakiem funkcjonowania stacji zgodnie z przeznaczeniem wywołały problemy związane z systemem kredytowania. Przedsiębiorca stał się ofiarą systemu bankowego, który w Polsce nie ma dobrej prasy. Efektem zawirowań był proces sądowy, który dzielny inwestor wygrał. Teraz istnieje pewność, że stacja będzie się dalej rozwijała bez przeszkód, pomimo silnej konkurencji. Powiedzmy sobie szczerze, BP słynie z dobrych jakościowo paliw, posiadanie właśnie tak charakterystycznego loga, zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów. Jednak jest w tym wszystkim coś równie ważnego – od początków swojego istnienie TOKiS – PRESS promuje rodzimych przedsiębiorców, mając na celu również aktywizowanie społeczeństwa i walkę z bezrobociem, które w naszym powiecie przyjęło formę kataklizmu.

Właściciel stacji BP w RM przeprasza klientów, jednocześnie kończy kolejną ważną inwestycję dla swojego biznesu – już wkrótce nastąpi uroczyste otwarcie restauracji, która dopełni na tym etapie inwestycji ważnej całości, związanej z kompleksową obsługą swoich klientów. Doinwestowanie stacji, to naturalna kolej rzeczy, to gwarant wysokiej jakości usług. Bez takiego podejścia, każdy biznes upadnie. Wydaje się, że najgorsze chwile minęły, teraz stacja będzie ciężko pracowała, aby odzyskać zaufanie swoich klientów. Co to oznacza? Dwa magiczne słowa; jakość paliw i atrakcyjność cen i za to trzymamy kciuki, również we własnym interesie, nasza flota pojazdów generuje coraz większe koszty.

________________________________

Otrzymaliśmy zapewnienie, że nasza redakcja, będzie jedną z pierwszych, która otrzyma pełnię informacji w specjalnym wywiadzie, którego udzieli nam przedsiębiorca. Również za kilka dni ruszy specjalna strona internetowa stacji w RM, w której zawarte będą wszelkie informacje dotyczące jej działania.

 

Trzymamy kciuki!

 

TOKiS – PRESS Patrol

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook