29 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

STAROSTA TUCHOLSKI zwołuje kolejną konferencję prasową. Oświadczenie redakcji TOKiS – PRESS

1 min read

Gdyby lokalne media 18 listopada nie zostały wyproszone z sali obrad starostwa, gdzie zapadały najważniejsze decyzje w sprawie remontu dróg, ta konferencja nie miałaby większego sensu. A, tak…, będziemy mieli „retransmisję” w okrojonym składzie osobowym.

Pan starosta serdecznie zaprasza dziennikarzy do wzięcia udziału w konferencji prasowej, która odbędzie się w dniu 29 listopada 2016r. o godz. 9:00 w Starostwie Powiatowym w Tucholi, ul. Pocztowa 7 na sali 312.

Tematem konferencji będzie realizacja zadań w zakresie inwestycji na drogach wojewódzkich na terenie powiatu tucholskiego w latach 2017-2018.

****

Oświadczenie Redakcji TOKiS – PRESS

Znalezione obrazy dla zapytania fryckowskiStare, ludowe przysłowie mówi i uczy: „Lepiej późno, niż wcale”, być może TOKiS – PRESS skorzysta z tego zaproszenia, pod warunkiem, że tym razem: będziemy mieli wystarczająco dużo czasu, aby zadać pytania i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi, wprost z ust osób wiarygodnych i kompetentnych, które brały udział w spotkaniu z panem marszałkiem ( tj.UW przedstawiciel Departamentu Dróg i Transportu , wójtowie, gmin, burmistrz Tucholi). Mamy nadzieję, że udostępnione nam będą również zapisy audio, z tego spotkania, jak również otrzymamy zapewnienie, że kluczową rolę w tej konferencji odegra pan Starosta Tucholski, Jego Zastępca,  a nie któreś z osób niekompetentnych, wręcz postronnych, które bezprawnie (co możliwe), ponownie wskażą mediom drzwi.

____________________

Mariusz R.Fryckowski

     TOKiS – PRESS

tokistuchola@gmail.com

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook