STAROSTWO POWIATOWE W TUCHOLI ZAPRASZA DO ZGŁASZANIA UDZIAŁU W HISTORYCZNYM POCHODZIE BOROWIAKÓW 2018

W sobotę 21 lipca o godzinie 12:30 w Tucholi odbędzie się kolejna już edycja Historycznego Pochodu Borowiaków, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Także Ty możesz zaprezentować wybrane, najbliższe Ci aspekty naszej wspólnej historii!

Chęć udziału w Historycznym Pochodzie Borowiaków zgłaszać mogą wszyscy miłośnicy historii czy wspólnej zabawy, w tym stowarzyszenia, szkoły czy grupy nieformalne. Najważniejsza jest chęć wspólnego przypominania sobie losów naszej okolicy – od tych najstarszych do najnowszych, a także wspólnego, rodzinnego świętowania.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy przesłać na adres promocja@tuchola.pl lub dostarczyć do siedziby Starostwa Powiatowego w Tucholi do dnia 14 czerwca 2018 roku. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 52-55 90 738. W razie jakichkolwiek problemów – technicznych, organizacyjnych czy innych – także prosimy o kontakt, służymy pomocą.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!


Karol Gutsze

Zastępca Naczelnika

Wydział Rozwoju Lokalnego i Funduszy Europejskich

 

admin

Next Post

KONIEC ZE SMRODEM! TUCHOLA OTRZYMAŁA ZIELONE ŚWIATŁO W SPRAWIE UNOWOCZEŚNIENIA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

wt Cze 5 , 2018
Znane miejscowości wypoczynkowe – Jarosławiec nad Bałtykiem oraz Tuchola położona w województwie kujawsko-pomorskim na skraju Borów Tucholskich – otrzymają z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansowanie ze środków unijnych na przebudowę i zmodernizowanie swoich oczyszczalni ścieków.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook