28 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Starostwo zostanie odcięte od głównego ciągu komunikacyjnego!

1 min read

Horror z remontami dwóch ulic Dworcowej i Pocztowej w Tucholi narasta, tym razem zmiany w organizacji ruchu dotkną już nie tylko pracowników starostwa, ale również mieszkańców powiatu.

Urząd Miast i Gminy w Tucholi nie uznał, jak do tej pory, za wskazane, aby poinformować mieszkańców o kolejnej zmianie w ruchu w związku z przebudową ulicy Pocztowej w Tucholi na stronach portalu miejskiego. Tym samym zanotujmy sobie, że magistrat od pewnego czasu publikuje ważne komunikaty, poprzez portal społecznościowy Facebook, ufając bezgranicznie produktowi Marka Zuckerberga. To kompletna niedorzeczność i brak instynktu samozachowawczego, przy pełni informacji w sieci, że temu portalowi ufać nie wolno!

Treść komunikatu:

Szanowni Państwo!

W związku prowadzeniem prac na ul. Pocztowej w ramach zadania „Przebudowa połączenia drogowego od drogi wojewódzkiej nr 240, poprzez ulice Pocztową i Dworcową, do multimodalnego centrum przesiadkowego zlokalizowanego przy ul. Kolejowej w Tucholi”, informujemy, że: od dnia 05 października 2016 r. (środa) zamknięty zostanie ruch uliczny na odcinku od strony ul. Świeckiej za wjazdem do Netto do Starostwa Powiatowego.
Przepraszamy za utrudnienia.

Smaczku sprawie dodaje fakt, że witryna Starostwa Powiatowego milczy, można wysnuć wniosek, że ci ostatni o niczym nie wiedzą. Czy oznacza to, że pomiędzy jednostkami nie ma komunikacji?

Aktualizacja 04-10-2016

W portalu powiatowym stosowny komunikat ukazał się dopiero w poniedziałek 03-10, kilka dni po naszej informacji.

_________________

(red.)

Mat. tuchola.pl

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook