5 grudnia 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy uruchomiona została specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej. Pod adres mailowy stopagresjidrogowej@rd.kwp.byd.policja.gov.pl można przesyłać filmy* z przejawami agresji  ze strony zbyt krewkich uczestników ruchu drogowego.

W ostatnim okresie, w internecie publikowane są filmy ukazujące nieprawidłowe zachowania kierowców na polskich drogach. Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy uruchomiła specjalną skrzynkę elektroniczną stopagresjidrogowej@rd.kwp.byd.policja.gov.pl, na którą można przesyłać materiały* świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców.

W celu szybszej reakcji ze strony Policji, wraz z nim, proszę przesłać informację gdzie zostało zarejestrowane zdarzenie oraz na terenie którego powiatu województwa kujawsko – pomorskiego. Nadesłane materiały zostaną przeanalizowane pod kątem pociągnięcia do odpowiedzialności sprawców zachowań agresywnych. Aby ograniczyć przemoc i agresję ze strony kierowców, którzy nie potrafią kontrolować swoich reakcji i zachowań, policjanci będą sięgali po różnego rodzaju środki. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że wobec takich osób będą stosowane wszystkie możliwe sankcje w najsurowszym wymiarze. Mogą to być konsekwencje z zakresu prawa karnego, ale również konsekwencje administracyjne – nałożenie punktów karnych oraz skierowanie sprawcy na badania psychologiczne, mające na celu stwierdzenie, czy ma on predyspozycje do posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdu.


* Dozwolone jest przesyłanie wiadomości do max 100 MB, rozszerzenia plików to najpopularniejsze formaty wideo: AVI, AVS,MPG, MPE, MP2, MPEG, MPEG2, DIVIX, MP4, MOV,WMV, WMP. Niedozwolone są wiadomości dzielone (multipart).


________________________
kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook