Stowarzyszenie wspierania zdolnej i aktywnej młodzieży „SKAŁA”

TOKiS zajrzał sobie do ewidencji stowarzyszeń dla których organem nadzoru jest Starosta Tucholski i odnalazł bardzo interesujące przedsięwzięcie – Stowarzyszenie wspierania zdolnej i aktywnej młodzieży „SKAŁA”.

Przedstawicielem Stowarzyszenia jest Pan Michał Jacek Skałecki, obecnie radny powiatowy. Stowarzyszenie wpisano do rejestru 19.03.2019r. Najciekawsze są jednak cele stowarzyszenia, można je określić wręcz jako szlachetne, co nieczęsto się zdarza.

1. Celem działalności Stowarzyszenia jest wspieranie i nagradzanie uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Lubiewo wyróżniających się prospołeczną postawą i osiągających sukcesy edukacyjne.

2. Teren działania: Terenem działania Stowarzyszenia jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej. Dla właściwego realizowania swoich celów Stowarzyszenie może prowadzić działalność również poza granicami kraju.

3. Środki działania:

  • a. przyznawanie nagród finansowych zgodnie z regulaminem przyznawania nagród,
  • b. promowanie nagrodzonych uczniów w mediach i lokalnym środowisku
  • c. monitorowanie ścieżki edukacyjnej i zawodowej nagrodzonych uczniów,
  • d. wspieranie merytoryczne, rzeczowe lub finansowe inicjatyw realizowanych przez uczniów w ramach trzech głównych obszarów tematycznych: rozwój i edukacja, aktywność społeczna i obywatelska, promocja Gminy Lubiewo.

Siedziba stowarzyszenia mieści się w Lubiewie, przy ulicy Hallera 9.

Brawo!


(red.)

admin

Next Post

Tucholanie zadbali o zwierzęta

wt Cze 11 , 2019
Żar leje się z nieba i prawidłowe nawadnianie organizmu jest koniecznością, podobnie jest ze zwierzętami, które podczas takich temperatur cierpią. Na los zwierzaków nie pozostali obojętni tucholanie!

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook