24 października 2020

Strategia ORSG – spotkanie konsultacyjne

1 min read

Zapraszamy na spotkanie informacyjno – konsultacyjne dotyczące opracowania Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno – Gospodarczego Powiatu Tucholskiego, które odbędzie się 18 marca 2015 r. o godz. 10.00 w Książnicy Tucholskiej (Tuchola, ul. Pocztowa 7b).

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli wszystkich instytucji i podmiotów, które mogą mieć wpływ na poprawę sytuacji społeczno-gospodarczej naszego obszaru, w tym JST, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, instytucji rynku pracy, organizacji skupiających pracodawców, instytucji pomocy i integracji społecznej, szkół i placówek prowadzących kształcenie ogólne, zawodowe i ustawiczne, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, kościołów i związków wyznaniowych, nadleśnictw. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 16.03.2015 r. na adres promocja@tuchola.pl, tel. 52 5590738.

Podczas spotkania omówione zostaną zasady wsparcia w ramach polityki terytorialnej Województwa Kujawsko – Pomorskiego na poziomie powiatowym, określanym jako Obszar Rozwoju Społeczno – Gospodarczego (więcej o ORSG tutaj). Zainteresowane podmioty mogą zgłaszać propozycje swoich projektów do strategii ORSG poprzez wypełnienie fiszek projektowych (wzór fiszki w załączeniu). Fiszki przesłane do dnia 16.03.2015r. na adresy: Jolanta.Wojciechowska@pl.gt.com Agnieszka.Syrocka-Sijka@pl.gt.com mogą zostać wstępnie omówione na spotkaniu konsultacyjnym w Książnicy Tucholskiej.

 _________________

(red.)

 Mat. nadesłane przez Starostwo Powiatowe w Tucholi

ul. Pocztowa 7; 89-500 Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook