20 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Straż Miejska z Debrzna, czyli… hulaj dusza nikt im nie podskoczy?

2 min read

Takie wrażenie ma każdy kierowca, który pokonuje trasę 22 pomiędzy Chojnicami, a Jastrowiem w drodze do Gorzowa Wielkopolskiego.

Newralgiczne miejsca to: Barkowo, Uniechów, Uniechówek i Cierznie. W tych miejscach operuje Straż Miejska z Debrzna, która musi utrzymać urzędasów właśnie z Debrzna. Praktyki niby – mundurowych utrzymane na taką skalę, że strażnicy z Kęsowa są niczym przedszkolaki, chociaż i ci dzisiaj  dzielnie ukryli swój „radiowóz” na terenie prywatnego gospodarstwa przy wylocie z Żalna w kierunku Chojnic, wystawiając w bramie gospodarstwa swój niebieski „śmietnik”.

Siły szybkiego reagowania szefa Debrzna mają w nosie wszelkie konwenanse i nawet nie ukrywają tego, że ich celem jest maksymalny zysk, przy minimalnym nakładzie sił i środków. Dzisiaj w godzinach popołudniowych umieścili aż trzy fotoradary w sąsiednich miejscowościach: Uniechów, Uniechówek i Cierznie. Ponieważ kierowcy przyzwyczaili się do starych punktów, gdzie „kasiarze” urządzają sobie zasadzki, dzisiaj dokonali zmian i przenieśli swoje maszynki do zarabiania pieniędzy w inne miejsca. Po samochodach strażników nie ma nawet śladu, ukryto je na terenach prywatnych posesji, zostały wyłącznie radary zlewające się z otoczeniem. Dla kierowców urządzenia te są niewidoczne. Prewencja? Akurat.

Strażnicy z tego miasteczka słyną z bezwzględności, beczelności i wyczynów swojego komendanta, który stał się sławny w całej Polsce. To kolejny przykład tego jakim durniem był ustawodawca, dając takie narzędzia ludziom, którzy mają tylko jeden cel – łupić kierowców zawsze, wszędzie i o każdej porze.

Zostałeś skrzywdzony przez STRAŻ GMINNĄ Z DEBRZNA? Skontaktuj się z redakcją www.Anuluj-Mandat.pl oraz wypełnij  formularz kontaktowy – otrzymasz w tych miejscach kompleksową pomoc w kłopotach i wygrasz!

3 Obieg

STOP DROGOWYM NACIĄGACZOM!

Materiał archiwalny dotyczący działalności strażników z Debrzna. Autor Emil Rau.

_________________________

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook