27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Stypendia Starosty Tucholskiego zostały wręczone

2 min read

Prawie stu młodych ludzi odebrało stypendia Starosty Tucholskiego, podczas gali w tucholskiej książnicy.

Film


Lista nagrodzonych


Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego

w Tucholi

  1. Oskar Bieńko
  2. Wiktoria Ziółkowska
  3. Julia Donarska
  4. Małgorzata Bielewicz
  5. Patryk Myk
  6. Agnieszka Grudzina
  7. Alicja Urowska
  8. Maria Czerwińska
  9. Agata Stopa
  10. Alicja Suszek
  11. Paulina Kryger
  12. Nikola Szamocka
  13. Amelia Domisch
  14. Julia Bielewicz
  15. Barbara Karnowska
  16. Oliwia Szmaglinska
  17. Błażej Frąckowiak
  18. Emma Domisch
  19. Dagmara Hoffmann
  20. Aneta Bączkowska
  21. Patrycja Błażejewska
  22. Magdalena Wilkowska
  23. Roksana Andrearczyk
  24. Natalia Hoppe
  25. Izabela Kożuch
  26. Julia Ozga
  27. Natalia Nelke
  28. Martyna Słupińska
  29. Oliwia Szwinkowska
  30. Klaudia Graban
  31. Kacper Ossowski
  32. Maja Kwiatkowska
  33. Julia Mucha
  34. Joanna Porębska
  35. Agnieszka Sikora
  36. Julia Weltrowska
  37. Kacper Depczyński
  38. Laura Gabrych
  39. Maja Wojciechowska
  40. Agata Mikołajczyk
  41. Julia Zielińska
  42. Michał Gola
  43. Paulina Zalewska

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych  im.  Ziemi Tucholskiej

 

  1. Daria Dobrowolska
  2. Kacper Behrendt
  3. Mateusz Wolańczyk
  4. Daniel Rogowski
  5. Anna Kantak
  6. Milena Dobrowolska
  7. Oskar Leszczyński
  8. Ewa Czerwińska
  9. Oskar Szulczyński
  10. Wiktoria Chrobotek
  11. Michał Giersz
  12. Adam Olszowy
  13. Marika Warmbier

 

Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych Leona Janty – Połczyńskiego

  1. Klaudia Rytlewska
  2. Diana Brygman
  3. Jakub Muzolf
  4. Anna Krenska
  5. Patrycja Foksińska
  6. Patrycja Muzolf
  7. Piotr Szewczyk
  8. Dominika Szczepańska
  9. Weronika Ragus
  10. Weronika Zabrocka
  11. Agata Łaszewska
  12. Natalia Sikora
  13. Kacper Spychała
  14. Paweł Jankowski
  15. Julia Rybacka
  16. Martyna Narloch
  17. Michał Glaner
  18. Emilia Zbanuszek
  19. Joanna Gackowska
  20. Natalia Muszczak
  21. Agata Wielandt
  22. Stanisław Małek
  23. Mateusz Junke
  24. Julia Altmann
  25. Dominika Hansz
  26. Kinga Kożuch
  27. Aleksandra Krenska
  28. Dominika Robaczewska
  29. Kamila Szreiber
  30. Katarzyna Świetlik

Galeria



(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook