27 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Stypendyści uhonorowani przez Starostwo Powiatowe w Tucholi

3 min read

Pomimo bardzo skromnych środków Starostwo Powiatowe wyróżniło młodzież środkami finansowymi za wyjątkowe wyniki w nauce. Uroczystość odbyła się dzisiaj (30 września) o godzinie 10 . 00.

52 uczniów spełniło kryteria regulaminu przyznawania stypendium naukowego Starosty Tucholskiego i tym samym otrzymało stypendium na okres jednego semestru (wrzesień  2015 – styczeń 2016). Wszyscy uczniowie wyróżnili się wysoką średnią ocen oraz innymi osiągnięciami. Natomiast 11 uczniów otrzymało jednorazowe stypendium Starosty Tucholskiego zwane Nagrodą Starosty Tucholskiego, za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne.

Życzenia, listy gratulacyjne oraz słodki upominek przekazali stypendystom Michał Mróz Starosta Tucholski, Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego oraz Anna Ziegler Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Powiatu Tucholskiego.

W uroczystości udział wzięli również dyrektorzy szkół, mieli dzisiaj powody do tego by być dumnym i cieszyć się z sukcesów podopiecznych.

Stypendium naukowe Starosty Tucholskiego (semestralne) otrzymali:

1. Czerwiński Patryk ZSLiA Technikum nr 2
2. Piesik Przemysław ZSLiA Technikum nr 2
3. Retkowska Angelika ZSLiA Zasadnicza Szkoła Zawodowa
4. Borta Anna ZSLiA Technikum nr 2
5. Warmbier Jarosław ZSLiA Technikum nr 2
6. Rompalska Agnieszka ZSLiA Technikum nr 2
7. Mucha Karol ZSLiT Technikum nr 1
8. Talaśka Ewa ZSLiT Technikum nr 1
9. Żmich Karol ZSLiT Technikum nr 1
10. Lademann Magdalena ZSLiT Technikum nr 1
11. Bonna Weronika ZSLiT Technikum nr 1
12. Pozorska Ewelina ZSLiT Technikum nr 1
13. Januszewska Karolina ZSLiT Technikum nr 1
14. Lipkowska Karolina ZSLiT Technikum nr 1
15. Topolińska Paulina ZSLiT Technikum nr 1
16. Grelewicz Monika ZSLiT Technikum nr 1
17. Giłka Grażyna ZSLiT Technikum nr 1
18. Żmich Marta ZSLiT Technikum nr 1
19. Tajl Bartosz ZSLiT Technikum nr 1
20. Weber Marika ZSLiT Technikum nr 1
21. Łukaszewicz Wanessa ZSO LO
22. Wysocka Agnieszka ZSO LO
23. Winowiecka Olga ZSO LO
24. Bross Mateusz ZSO LO
25. Chrobot Zuzanna ZSO LO
26. Kozłowska Anna ZSO LO
27. Reszka Patrycja ZSO LO
28. Pruss Weronika ZSO LO
29. Maluchnik Dorota ZSO LO
30. Kot Marta ZSO LO
31. Jeschke Krzysztof ZSO LO
32. Szwoch Anita ZSO LO
33. Rutkowska Wiktoria ZSO LO
34. Gwizdała Szymon ZSO LO
35. Pruska Agnieszka ZSO LO
36. Serowiecka Paulina ZSO LO
37. Moller Katarzyna ZSO LO
38. Chmara Julia ZSO LO
39. Budzyńska Anna Maria ZSO LO
40. Rybacka Patrycja ZSO LO
41. Rybak Alicja ZSO LO
42. Duks Krzysztof ZSO LO
43. Antosz Kinga ZSO Gimnazjum
44. Łyczywek Karolina ZSO Gimnazjum
45. Podlaszewski Nikodem ZSO Gimnazjum
46. Baksalary Damian ZSO Gimnazjum
47. Pozorska Olga ZSO Gimnazjum
48. Szmaglińska Oliwia ZSO Gimnazjum
49. Gwizdała Wiktoria ZSO Gimnazjum
50. Myk Patryk ZSO Gimnazjum
51. Reszka Oskar ZSO Gimnazjum
52. Okonek Mateusz ZSO Gimnazjum

Nagrodę Starosty Tucholskiego otrzymali:

1. Kamil Graban ZSO – Liceum Ogólnokształcące kl I
2. Victoria Krzywdzińska ZSO – Gimnazjum Powiatowe  kl II
3. Juliusz Jaworski ZSO – Gimnazjum Powiatowe  kl I
4. Bartosz Klafetka ZSO – Gimnazjum Powiatowe  kl I
5. Natalia Hoppe ZSO – Gimnazjum Powiatowe  kl I
6. Julia Ozga ZSO – Gimnazjum Powiatowe  kl I
7. Martyna Gerbatowska ZSLiA – Technikum nr 2 -technik ekonomista kl I
8. Jarosław Warmbier ZSLiA – Technikum nr 2 -technik agrobiznesu kl IV
9. Przemysław Piesik ZSLiA – Technikum nr 2 -technik agrobiznesu kl IV
10. Karol Gierka ZSLiT –  Technikum nr 1 – technik informatyk kl I
11. Karol Żmich ZSLiT –  Technikum nr 1 – technik logistyk kl IV

 

 

 

 

 

 

——————————-

TOKiS – PRESS przygotował galerię fotografii do obejrzenia której zapraszamy.

30 września 2015

_________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook