25 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Świat zza krat – CANPOL

2 min read

Bez wątpienia to miejsce przykuwa uwagę, jest jakby swoistym Disney Worldem Człuchowa. To właśnie tam rzekomo można spędzić miło czas, najlepiej w gronie rodzinnym z kilku powodów – jest ZOO i można skorzystać z usług miejscowej kuchni, serwującej zupełnie niezłe dania. W Canpolu zawsze jest tłok – to najlepiej odzwierciedla atrakcyjność tego miejsca. Przy stacji paliw rośnie drugie miasteczko, w którym zatrzymują się nie tylko przeciętni Kowalscy, ale i ludzie z pierwszych stron gazet. Podróżując, my również często przystajemy w tym miejscu na tzw. popas. Nigdy się nie zawiedliśmy, miejsce rzeczywiście najeżone jest przeróżnymi atrakcjami. Będąc bardziej precyzyjnym, Canpol zaspakaja wszystkie potrzeby podróżującego i w tym tkwi jego siła. Świetny pomysł, który pochłonął zapewne, kilka „wywrotek” wypełnionych pieniędzmi.

ilustracja

Legenda:

1. Stacja paliw BP  5. Leśna chata  9. Autokomis G2
2. Restauracja
i centrum handlowe
 6. ZOO  10. Blacharnia
i lakiernia
3. CANPOL  7. Parking  11. Tor kartingowy
Canpol Racing
4. Serwis i Salon Opla  8. Parking Opel 12. Myjnia Kärcher

Często spotykamy tutaj przyjezdnych z Tucholi, zwykle, to całe rodziny, powodem jest oczywiście ogród zoologiczny, którego w naszych okolicach nie ma. Wielka atrakcja, która rozwijała się praktycznie na naszych oczach.

Mat. Canpol – http://www.odejewski.pl/pl/dokumenty/plan_canpol

Zwierząt przybyło, a to za sprawą powiększającego się terenu, które Canpol wykupuje i  przeznacza  pod ich potrzeby . Oczywiście, należy przyznać, że zwierzęta żyją w wyjątkowo dobrych warunkach, są zadbane, można pokusić się o stwierdzenie, że nawet do przesady. Jest bezpiecznie, oczywiście mamy na myśli ludzi.

A zwierzęta? Cóż, król – lew patrzy obojętnie zza krat, stoimy od niego w odległości ok. czterech metrów.

Trochę to smutne…

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook