20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

ŚWIATŁOWÓD W TWOIM DOMU – ważne spotkanie już za nami

3 min read

Kilka dni temu w budynku Starostwa Powiatowego w Tucholi odbyło się interesujące spotkanie z przedstawicielami pewnej firmy o ściśle określonym profilu działań.

Na spotkaniu przedstawiciele firmy  MALBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Łupicach 7, 62-310 Pyzdry (Generalny Wykonawca inwestycji: „Budowa linii światłowodowej z przyłączami w powiecie tucholskim” dla Inwestora: Fibee IV Sp. z o.o.  ul. Wierzbowa 84, 62-081 Przeźmierowo) przedstawili ogólne informacje dot. projektu realizowanego w ramach Działania Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Ww. inwestycja ma zapewnić mieszkańcom powiatu dostęp do szybkiego Internetu.

W tym celu do poszczególnych gmin zostaną przekazane dokładne obszary planowanej budowy, szczegóły techniczne sieci. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele gmin z terenu naszego powiatu oraz pracownik Zarządu Dróg Powiatowych w Tucholi.

Wiemy doskonale o tym, że istnieją gminy,gdzie są problemy z łączami internetowymi, co najlepiej jest widoczne podczas oglądania sesji „na żywo”. Również reporterzy mają problemy z przekazywaniem informacji do swoich redakcji, właśnie tą drogą. Być może jest szansa na to, że te niedogodności zostaną usunięte.

Tradycyjnie, szybciutko sprawdzamy firmę, która podejmie się zadania.

Firma MALBUD Maliński Paweł działa od 1998r. Początki działalności związane są z budową sieci telekomunikacyjnych. Obecnie działalność firmy jest zdywersyfikowana i obejmuje zarówno wykonawstwo wszelkich robót teletechnicznych i telekomunikacyjnych, robót ziemnych, drogowych, instalacji wodno – kanalizacyjnych , jak i realizację własnych inwestycji deweloperskich.

Firma działa w trzech płaszczyznach:

INWESTYCJE

DEWELOPERSKIE


Od roku 2003 firma wykonuje prace budowlane dla instytucji, firm i osób indywidualnych. Budujemy kompleksowo domy jednorodzinne w stanie deweloperskim lub pod klucz na działkach własnych lub klienta Służymy pomocą w całym procesie budowy – od wyboru projektu, poprzez adaptacje, załatwianie formalności w urzędach, aż po wykonanie. Staramy się, aby w naszych projektach Klienci odnaleźli wszystko, co najważniejsze: funkcjonalność, nowoczesność, prestiż i spokój.

SIECI

TELEKOMUNIKACYJNE


Działalność firmy skupia się wokół projektowania i wykonawstwa sieci telekomunikacyjnych, miedzianych i światłowodowych dla wiodących operatorów sieci telefonii i telewizji kablowej. Prowadzimy również realizacje zadań przy przebudowach sieci teletechnicznej w ramach modernizacji i budowy infrastruktury drogowej i obiektów kubaturowych .

PRACE

BUDOWLANE


Od wielu lat realizujemy roboty ziemne dla potrzeb budowy infrastruktury sieci podziemnych, kanalizacji deszczowej, sanitarnej, sieci gazowych, wodociągowych, niwelacji terenu, budowę chodników, parkingów i innych obiektów drogowych.

 

Trochę sporo tych specjalności, sprawdźmy, jak działania firmy komentują klienci i tutaj rozczarowanie, brak widocznych opinii w sieci, prócz referencji opublikowanych na stronach firmy. W takim razie sprawdźmy powiązania firmy.

Dla dociekliwych, właśnie uchyliliśmy furtkę do sprawdzenia kolejnych podmiotów.  Firmie życzymy sukcesów, a skutek działań dogłębnie przestudiujemy i przetestujemy, biorąc pod uwagę skutek działań firmy, pod kątem naszych regionalnych przedsiębiorców, o podobnych profilach działań.

Do tematu powrócimy.


(red.)

Źródło: do wiadomości redakcji

Źródło: malbud.eu

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook