ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI, ciężarówki na parkingi!

Przed nami jedno z najważniejszych świąt państwowych. Już za chwilę brać udział będziemy w marszach i manifestacjach patriotycznych. Oczywiście, wpierw do tych miejsc musimy dotrzeć, często własnym środkiem lokomocji.

Będzie przez kilka chwil odrobinę bezpieczniej na polskich drogach, a to za sprawą słusznego przepisu, który na kilka godzin wyeliminuje szaleńców w wielkich ciężarówkach, które pędzą  na złamanie karku do celu.

I tak, 10 listopada od 18-stej do 22:00 spotkanie z ciężarówką nam nie grozi, podobnie 11-stego, nieco dłużej, bo od 08- mej do 22- drugiej.

Wykorzystajmy tę chwilę będąc w dalszym ciągu czujnym na drodze, prócz innych aut osobowych, realnym niebezpieczeństwem dla podróżujących są zwierzęta leśne. Zwracajmy uwagę na znaki drogowe, nie stoją w wyznaczonych miejscach bez powodu.

 

Szerokiej drogi!

 

(red.)

 

 

 

admin

Next Post

Kęsowo: Najpiękniejszy wianek świąteczny - konkurs

pt Lis 8 , 2013
Robisz przedświąteczne porządki, w szafie masz dużo niepotrzebnych wstążek, kartoników, buteleczek, złotej folii ? To świetnie, ponieważ możesz wykorzystać wszystkie te przedmioty  do wykonania pięknych, świątecznych ozdób.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook