ŚWIĘTY MIKOŁAJ hurtem zdobył serca dzieci! (galeria i film)

To był doprawdy niezwykły wieczór, a wszystko za sprawą pasjonatów motoryzacji z Tucholskiego Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych „DRAGON”, którzy wpierw wpadli na przepiękny pomysł, by chwilę później zupełnie spontanicznie go zrealizować. I to jak!!!

Organizatorzy wybrali mądrze i na czasie, wcielając się przez chwilę w role Świętych Mikołajów, którzy dotarli do celu swojej podróży – zabytkowymi motocyklami. Były wielkie worki pełne prezentów, było wesoło, uroczyście,a nawet wzruszająco. Wszystko dla wyjątkowych dzieci i ich dzielnych rodziców ze STOWARZYSZENIA RODZICÓW DZIECI SPECJALNEJ TROSKI W TUCHOLI, którzy tak pięknie przyozdobili swoją świetlicę na przyjazd Świętego. Uśmiechy dzieci i rodziców mówią wszystko, my to tylko zarejestrowaliśmy… dla Was!

_____________________

(mrf.)

admin

Next Post

Odwiert Tuchola 4 – sensacyjny prezent od Świętego Mikołaja, czyli... TOKiS-u!

pt Gru 6 , 2013
Drodzy Państwo, minęła północ rozpoczął się właśnie szósty dzień grudnia, słynne mikołajki. Jesteśmy przekonani o tym, że zanim wczoraj ułożyliście się Państwo do snu, wyczyściliście swoje buty. To ważne, bo właśnie w nich znajdziecie pierwszy prezent, (lub rózgi) oczywiście od TOKiS-a.  Za kilka godzin, dzięki naszej informacji rozdzwonią się telefony […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook