Święty Mikołaj zbliża się do Tucholi, ponownie odwiedzi Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Specjalnej Troski

Prezes Tucholskiego Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych „Dragon”, pan Piotr Zawiszewski ma dobre kontakty w świecie Św. Mikołaja. Kto wie, może to On sam jest Mikołajem?

I właśnie dzięki Niemu,  mamy dobrą informację dla dzieci ze Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Specjalnej Troski w Znalezione obrazy dla zapytania dragon mikołaj tokisTucholi. Mikołaj jest już w drodze, nie wiemy czym w tym roku przyjedzie, ale z pewnością będzie to jakiś „bardzo oryginalny pojazd”, ze względu na prace drogowe, które powoli kończą się w mieście.  Świętemu będą oczywiście towarzyszyły elfy. Kawalkada „wyląduje”  3 grudnia, o 11:00 przed świetlicą Stowarzyszenia.

____________________

(red.)

admin

Next Post

Kolejne środki na pomoc dla rolników poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych - wnioski można składać do 5.12.2016 r.

wt Lis 29 , 2016
Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu i sposobów realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którym została wprowadzona dodatkowa pomoc finansowa na udzielanie w 2016 r. pomocy dla producentów rolnych, w których gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej powstały szkody w danej uprawie w […]

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook