29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Sytuacja kryzysowa w stacji paliw BP w Rudzkim Moście

1 min read

Jedno z pomieszczeń w budynku stacji paliw w Rudzkim Moście (Tuchola) płonie, jest silne zadymienie, zagrożony jest terminal gazowy usytuowany tuz obok myjni samochodowej. Sytuacja jest groźna.

Obsada stacji ewakuuje się, a w międzyczasie do zagrożonego obiektu docierają kolejne jednostki STRAŻY POŻARNEJ. Pojawiają się radiowozy policyjne, funkcjonariusze zabezpieczają wszystkie drogi dojazdowe do stacji. Rozpoczyna się akcja ratunkowa i gaśnicza. Jest jedna osoba poszkodowana – młoda kobieta. Strażacy sprawnie udzielają pomocy, jej życiu nic nie zagraża. Pożar zostaje opanowany, a ulatniający się gaz z terminala zabezpieczony zostaje specjalną opaską. Po godzinie sytuacja jest opanowana. Tak w wielkim skrócie wyglądały… ćwiczenia mundurowych. Bardzo sprawnie skoordynowano  pracę wszystkich służb, z włączeniem jednostek straży z okolicznych gmin. Mamy bardzo sprawne służby. Nasza nota… szóstka z plusem dla wszystkich, również dla reporterów, którzy fotografując wszystko, mocno się napracowali włażąc naszemu kamerzyście w kadr, gdzie tylko się dało.

Tuż po zakończeniu akcji, właścicielka stacji wraz z pracownikami robi wszystkim funkcjonariuszom słodką, smakowitą niespodziankę (ciasto), zasłużyli jak nikt, na chwilę wytchnienia w ten wyjątkowo ciepły dzień.

Pożar BP Tuchola Rudzki Most

____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook