28 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Szansa dla utalentowanej młodzieży

1 min read

Do 29 stycznia można zgłaszać projekty do ogólnopolskiego Konkursu Naukowego E(x)plory. Młodzi pasjonaci nauki już po raz szósty zawalczą o stypendia naukowe i możliwość reprezentowania Polski na największych konkursach międzynarodowych dla młodych naukowców.

Organizowany przez Fundację Zaawansowanych Technologii Konkurs Naukowy E(x)plory skierowany jest do uczniów w wieku 13-20 lat i pozwala zgłaszać projekty ze wszystkich dziedzin naukowych. E(x)plory daje możliwość wygrania stypendiów naukowych w wysokości 10 000, 7 000 i 5 000 złotych, zdobycia akredytacji na wyjazdy na największe międzynarodowe konkursy dla młodych naukowców (w tym Intel ISEF w Stanach Zjednoczonych), a także wielu nagród specjalnych: staży w prestiżowych placówkach badawczych w Polsce i za granicą, programów mentoringowych, nagród rzeczowych. To także doskonała okazja do skonfrontowania pomysłów z przedstawicielami świata nauki oraz biznesu.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim szansa na rozwój i poszerzanie wiedzy dzięki kontaktom z autorytetami naukowymi.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu, nagród i procedury zgłoszeniowej znaleźć można na stronie www.explory.pl

____________________

kujawsko-pomorskie.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook