29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Choroby, kiedyś wynalazek natury, obecnie człowieka, przynajmniej w tym przypadku, z którego żyje cały świat ludzi zamożnych i wpływowych. Nadszedł czas i na przeciętnych obywateli, którzy zostaną zaszczepieni czymś, co ma im pomóc.

Naukowy świat, ten bez grantów od wielkich koncernów, z zakłopotaniem drapie się w głowę, bo szczepionka skuteczna w swoim działaniu poddawana jest badaniu przez dekadę i dłużej.

Podobno zjednoczone siły naukowców ( tych z grantami), z problemem Covida poradziło sobie w mniej, niż w rok. Czy to możliwe? Pewnie, zakładając, że ten lek istnieje od dawna, skoro wirus „ulotnił” się z tajnych laboratoriów. Ktoś zarobił? Oczywiście!

Mogło się też zdarzyć, że wynalezione szczepionki są wynikiem prac przeprowadzonych w ostatnim roku, a to oznacza jedno, twórcy i ogniwa pośrednie muszą się zabezpieczyć na wypadek skutków ubocznych po podaniu leku, zwłaszcza tego, który jest szczepionka genetyczną. Czy w razie niepowodzenia czeka nas prócz pandemii głupoty apokalipsa nieumarłych? Jakby co, to do tej chwili na ulicach zombiaków nie widać, za to wielu ludzi,  którzy potraktowani będą niczym króliki doświadczalne.

Szczepionki dojechały do Polski i już zakłamany rząd ustami premiera trąbi o tym, że odnieśliśmy kolejny sukces. W czym, z jakiego powodu? Dalibóg nikt nie wie. Wiadomo natomiast to, że zamiast polityków, na szczycie listy do zaszczepienia są medycy ( kompletna głupota w razie niepowodzenia) i starcy ( czyżby ZUS wiedział coś więcej?). Szczepionka podawana będzie dwukrotnie w odstępie kilku tygodni, aby efekty były trwałe (akurat) oznacza to, że w czasie pomiędzy iniekcjami pacjent jest bezbronny? A kogo to obchodzi?

Wydano sporo naszych pieniędzy, negując działania legendarnej amantadyny, która skuteczna jest we wczesnym leczeniu Covida, wypróbował to nawet jeden z posłów z b.dobrym skutkiem. Doszło nawet do tego, że lek zniknął z aptek, bo co? Był zbyt tani, sprawdzony, skuteczny? Po jakimś czasie wrócił do aptek, ale pod inną nazwą.

Dziennikarz śledczy – Witold Gadowski.


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook