29 listopada 2020

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Szkolenie dla osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej

1 min read

Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie” organizuje w dniu 7 listopada 2016r. w godz. 9:00 – 15:00 szkolenie z „Przygotowania wniosku oraz biznesplanu dla osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej”.

Szkolenie odbędzie się w Książnicy Tucholskiej, ul. Pocztowa 7 w Tucholi, a osobą prowadzącą będzie Pani Anna Mówińska. Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie karty zgłoszenia stanowiącej załącznik do poniższej informacji oraz przesłanie go na adres e – mail lsr@borytucholskie.pl lub dostarczenie go do biura Partnerstwa „LGD Bory Tucholskie” ul. Murowa 8 w Tucholi do dnia 3 listopada 2016r. do godz. 12:00.

W szkoleniu mogą wziąć udział tylko osoby, które dostarczą kartę zgłoszenia!

Uprzejmie prosimy, osoby które zgłoszą się na szkolenie o zabranie ze sobą na szkolenie wypełnionych wniosków i biznesplanu. (Po szkoleniu, w ramach możliwości czasowych, będzie możliwość indywidualnych konsultacji)

Wnioski dostępne są na stronie internetowej www.lgd.borytucholskie.pl – link do strony z wnioskami http://lgd.borytucholskie.pl/index.php?id=50&nr=697

Partnerstwo „Lokalna Grupa Działania Bory Tucholskie”
ul. Pocztowa 7, biuro: ul. Murowa 8
89-500 Tuchola
tel. 52 336 12 13

__________________

(red.)

sliwice.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook