Szymon Chyła skuteczniejszy w działaniach od władz powiatu?

„Szymon Chyła niejednokrotnie podejmował różne inicjatywy w imieniu mieszkańców, często też zjawia się na sesjach powiatowych. Nie wszystkim to się podoba” – czytamy w akapitach regionalnego dziennika w wersji – m.

Tym razem sprawa dotyczy kursów komunikacji publicznej w obrębie naszego umierającego miasteczka. Pretendujący do miana polityka pan Szymon Chyła zdenerwował się i wystosował odpowiednie pismo do PKS – Chojnice. Sprawa dotyczy cen biletów za przejazdy w obrębie miasta. Precyzując do pobliskiego Plaskosza. Dotychczas podróżujący wysupłać musieli słynne 4,50 zł. Jednak od pierwszego września wszystko się zmieni. Mieszkaniec odniósł sukces, a firma przewozowa obniży daninę do kwoty 1,90 zł, tym samym obywatel odnosi sukces w rokowaniach z molochem.

Niby drobiazg, a cieszy!

_______________________

(red.)

Mat. Facebook 

admin

Next Post

Pijany idiota na motorowerze!

czw Sie 21 , 2014
Policjanci tucholskiego ruchu drogowego kontrolowali motorowerzystę. Mężczyzna był pijany, nie miał kasku, dokumentów oraz obowiązkowego ubezpieczenia. Teraz losie 38-latka zadecyduje sąd. Za samą jazdę po alkoholu grożą dwa lata więzienia.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook