20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Szymon Woźniak w programie „Jaka to melodia”?

1 min read
W sobotę 15 lutego o godz. 17:25 na antenie TVP 1 zobaczymy Szymona Wożniaka, jednego z najlepszych polskich żużlowców, który od lat promuje Powiat Tucholski w kraju i na świecie.

Dzięki temu, że polscy żużlowcy odnoszą międzynarodowe sukcesy, sport ten staję się coraz bardziej popularny. Wśród najlepszych żużlowców jest Szymon Woźniak, który cały czas związany jest z Powiatem Tucholskim. Regularnie odwiedza on tucholskie szkoły, zachęcając uczniów do realizowania swoich pasji i opowiadając o swoich sukcesach.

Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć go nie na torze, ale w programie 'Jaka to melodia?' emitowanym w TVP 1 15 lutego 2020 r. o godzinie 17:25.

Powiat Tucholski od początku wspierał karierę tego zawodnika, co niewątpliwie pomogło mu w odniesieniu sukcesu. Teraz on wspiera nasz powiat, podpisując co roku kontrakt reklamowy na niezwykle preferencyjnych warunkach. Cieszymy się, że tak utalentowany sportowiec nadal czuje się związany z miejscem swego urodzenia i jest ambasadorem Powiatu Tucholskiego w tak niezwykłej dziedzinie.


(red.)

tucholski.pl

fot. tokis.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook