5 marca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tadeusz Zwiefka: „Szefowi się nie odmawia…”

1 min read

Takiej informacji, kilka godzin temu, udzielił dziennikarzowi TVN-u Tadeusz Zwiefka – tucholanin, który otrzymał propozycję od swojego pryncypała z gatunku tych „nie – do – odrzucenia” – bidulek.

Tym samym już wiadomo, że szefem kampanii wyborczej PO do europarlamentu będzie właśnie On.  Zwiefka zastąpi Jacka Protasiewicza.  Dzisiaj zebrał się zarząd PO, by podjąć decyzje, kto znajdzie się na listach Platformy Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego. Już wiemy, że o nowe stanowiska ubiegać się będą praktycznie wszyscy partyjni „emeryci na ostatniej prostej kariery”. Niewiadomą ciągle pozostaje Henryka Krzywonos – Strycharska, częsty gość tucholskich „elit”, która ma ochotę kolejny już raz zaryzykować. W końcu Parlament Europejski, to tylko odrobinę większy… tramwaj.

Tadeusz Zwiefka jest posłem PO do europarlamentu od 2004 roku. Podczas swojej kadencji zasłynął w niemieckich mediach.

Ma wykształcenie prawnicze. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył Podyplomowe Studium Dziennikarstwa na Akademii Nauk Społecznych w Warszawie.

Do roku 2004 związany był z Telewizją Polską, w której pracował między innymi jako: sprawozdawca parlamentarny, dyrektor oddziału TVP w Szczecinie, kierownik zespołu redakcyjnego i gospodarz programu publicystycznego Programu I TVP „W centrum uwagi”, prowadzący, współtwórca i wydawca magazynu reporterów Programu III TVP „Telekurier” oraz prowadzący „Wiadomości” w Programie I TVP. Świetnie wpisał się w czasy, gdy obowiązywała prawda mediów IIIRP, opłaciło się…

Więcej – Tutaj

_____________

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook