TAJNA BROŃ MARSZAŁKA – MICHAŁ KOROLKO, czyli… jak zmarnowano szanse kandydata w Tucholi

Dzisiaj w Tucholi pojawił się kandydat do Parlamentu Europejskiego, pan Michał Korolko w towarzystwie kończącego kadencję, posła Tadeusza Zwiefki. Umownie nazwaliśmy go „tajną bronią marszałka województwa”.

I rzeczywiście, ten kandydat swoją wiedzą i doświadczeniem jest gotowy dokonać wiele dobrego nie tylko dla Polski, ale również dla naszego województwa. Jego specjalnością jest pozyskiwanie środków finansowych, choć nie tylko.

TOKiS-PRESS zadał kandydatowi kilka ważnych pytań z którymi poradził sobie śpiewająco. Dotyczyły m.in ustawy 447 Just, kwestii światopoglądowych związanych z unią w kontekście komunisty Alltiero Spinellego, którego unia obrała sobie za jednego z patronów, kwestii dotyczących rozwoju Tucholi, pod kątem oczekiwanej obwodnicy, cenzury w Internecie i innych. Wywiad powstał ale został skutecznie zagłuszony przez rozmowy zebranych w sali ( czy celowo?), przez to nagranie stało się nieczytelne dla widza. Co ciekawe, mieszkańców praktycznie nie było, za to spotkał się lokalny aktyw partyjny Platformy Obywatelskiej, który dyskutował we własnym gronie, zapominając o fundamentalnych zasadach kultury, podczas takich spotkań. Skoro gospodarzom nie zależało na przedstawieniu kandydata i przekazaniu informacji o nim mieszkańcom, to po co wysłano zaproszenia do mediów? Szkoda, ten kandydat jest wyjątkowy i co ważne… bezpartyjny!

Kolejne anonse i zaproszenia od tej formacji tokis.pl zignoruje, kandydatowi życzymy sukcesu.


(mrf.)

admin

Next Post

Zwiedzamy SALĘ SENACKĄ Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi

nie Maj 19 , 2019
No, co Ty? Nie wiedziałeś o tym, że w Tucholi znajduje się wyższa uczelnia? Wstydź się, gdzie Twój lokalny patriotyzm? Aaa, no, tak, zapatrzyłeś w palenisko grilla. Zostaw tę kiełbachę i obejrzyj, może skorzystasz Ty lub Twoje dzieci…

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook