Tajniacy pogonili tucholskich kierowców

Koniec świata, wszyscy nas pouczają, dyscyplinują, straszą, widać wyraźnie, że „Dobra, Socjalistyczna Zmiana” wchodzi przedwcześnie w nowy etap „wolności obywatelskiej”, rodem z czasów Gierka i Jaruzelskiego. Niestety, mapa wypadków w całej POLSCE zmusiła umiłowanych przywódców do tego, abyśmy jako populacja, nie wyginęli, jak dinozaury lub ptaki do-do, a ci skierowali do akcji pierwszą linię obrony…, znowu policjantów, jakby MUNDUROWI nie mieli niczego lepszego do roboty. Skoro na drogach pojawili się „tajniacy”, to nie ma wyjścia,  będziemy się bronić – ANULUJ MANDAT (Przyp. MRF.)

W celu poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu tucholskiego miejscowi stróże prawa przeprowadzili kolejne już, wspólne działania pt. „Bezpieczny powiat po sąsiedzku” z policjantami drogówki Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Funkcjonariusze, patrolując drogi naszego powiatu nieoznakowanym radiowozem, posiadającym wideorejestrator weryfikowali, czy kierowcy stosują się do przepisów ruchu drogowego. W trakcie policyjnych kontroli nie obyło się bez mandatów.

Wczoraj (22.07.2019r.)  na terenie powiatu tucholskiego realizowane były wspólne działania miejscowych funkcjonariuszy z policjantami drogówki Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.  Wszystko po to, aby zwiększyć poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz ujawniać wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym, które są głównymi przyczynami zdarzeń na drogach.  Do najczęściej popełnianych wykroczeń drogowych, zarejestrowanych na policyjnym wideorejestratorze można zaliczyć przekraczanie dozwolonej prędkości. W trakcie licznych kontroli, mundurowi wyeliminowali z ruchu mężczyznę, który nie posiadał uprawnień do kierowania. W trakcie działań nie obyło się również bez mandantów.  

Dbając o poprawę bezpieczeństwa na drogach będą prowadzone kolejne tego typu działania na terenie naszego powiatu.

 sierż. szt. Bartosz Wiese

(RED.)

admin

Next Post

Dzielnicowy sprawdzał trzeźwość kajakarzy

czw Lip 25 , 2019
W sobotę (20.07.2019r.) stróż prawa kontrolował stan trzeźwości kajakarzy na rzece Brdzie. W trakcie działań, takiej wybiórczej kontroli poddano około 20 osób. Wszyscy amatorzy tej formy relaksu byli trzeźwi.

SPOŁECZNOŚCI

Lokalnie

Globalnie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook