20 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tajniacy pogonili tucholskich kierowców

2 min read

Koniec świata, wszyscy nas pouczają, dyscyplinują, straszą, widać wyraźnie, że „Dobra, Socjalistyczna Zmiana” wchodzi przedwcześnie w nowy etap „wolności obywatelskiej”, rodem z czasów Gierka i Jaruzelskiego. Niestety, mapa wypadków w całej POLSCE zmusiła umiłowanych przywódców do tego, abyśmy jako populacja, nie wyginęli, jak dinozaury lub ptaki do-do, a ci skierowali do akcji pierwszą linię obrony…, znowu policjantów, jakby MUNDUROWI nie mieli niczego lepszego do roboty. Skoro na drogach pojawili się „tajniacy”, to nie ma wyjścia,  będziemy się bronić – ANULUJ MANDAT (Przyp. MRF.)

W celu poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu tucholskiego miejscowi stróże prawa przeprowadzili kolejne już, wspólne działania pt. „Bezpieczny powiat po sąsiedzku” z policjantami drogówki Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. Funkcjonariusze, patrolując drogi naszego powiatu nieoznakowanym radiowozem, posiadającym wideorejestrator weryfikowali, czy kierowcy stosują się do przepisów ruchu drogowego. W trakcie policyjnych kontroli nie obyło się bez mandatów.

Wczoraj (22.07.2019r.)  na terenie powiatu tucholskiego realizowane były wspólne działania miejscowych funkcjonariuszy z policjantami drogówki Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.  Wszystko po to, aby zwiększyć poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz ujawniać wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym, które są głównymi przyczynami zdarzeń na drogach.  Do najczęściej popełnianych wykroczeń drogowych, zarejestrowanych na policyjnym wideorejestratorze można zaliczyć przekraczanie dozwolonej prędkości. W trakcie licznych kontroli, mundurowi wyeliminowali z ruchu mężczyznę, który nie posiadał uprawnień do kierowania. W trakcie działań nie obyło się również bez mandantów.  

Dbając o poprawę bezpieczeństwa na drogach będą prowadzone kolejne tego typu działania na terenie naszego powiatu.

 sierż. szt. Bartosz Wiese

(RED.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook