19 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Taniec – połamaniec, po nauki udaj się do TOK-u

1 min read

Jeżeli nie są ci straszne urazy kręgosłupa, kości długich, krótkich, paliczków i Bóg wie czego jeszcze, masz jedyną okazję, aby się nauczyć czegoś wyjątkowego!

Bardziej poważnie ( o ile się uda).

Tucholski Ośrodek Kultury, Funky Family oraz Universal Zulu Nation Poland zapraszają na warsztaty tańca break dance. Zapisy przyjmuje TOK do 14 marca (ilość miejsc ograniczona).

Pierwsze zajęcia odbędą się 15 marca. Kolejne co tydzień w soboty od 12.00 do 13.30.

Warsztaty poprowadzą B-Boy Monk (Funky Family, Universal Zulu Nation Poland), B-Boy Sziwa (Funky Family). W programie m.in. nauka podstawowych ruchów, zaawansowane figury i przejścia, tworzenie własnych ruchów i stylu, rytmika i choreografia, historia i wiedza na temat B-Boingu oraz ćwiczenia rozciągające i wzmacniające.

Tyle w swojej informacji przekazuje UMiG w Tucholi poprzez swoją witrynę. Szczerze mówiąc szczegóły brzmią dla nas jak szyfr indian Navaho, ale za to efekt może być porażający, wykluczając porażenie nerwów ruchowych ewolucjami, które wykonują zaawansowani tancerze. Coś wspaniałego, zachęcamy wszystkich do wykorzystania swojej szansy, skoro Paździoch mógł, możesz i TY!

_______________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook