18 kwietnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Targi Edukacji i Pracy

2 min read
Zapraszamy na Powiatowe Targi Edukacji i Pracy – już 22 kwietnia 2016r. (piątek) w godz. 10.00 -13.00 w hali OSiR w Tucholi.
 

Organizatorami tegorocznych Powiatowych Targów Edukacji i Pracy są: Starosta Tucholski, Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.

Targi Pracy to dla pracodawców doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Celem tegorocznych Powiatowych Targów Edukacji i Pracy jest możliwość możliwość bezpośredniego spotkania dwóch głównych partnerów rynku pracy: pracodawców i przedsiębiorców, jak i przedstawienie oferty szkoleniowej uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przez jednostki szkolące. Szukającym pracy Targi umożliwiają uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich planach związanych z zatrudnieniem oraz dostępnych na rynku ofertach pracy, a także o możliwościach odbycia staży, praktyk i praktycznej nauki zawodu. Natomiast pracodawcy mają możliwość wstępnej selekcji kandydatów, stworzenia bazy pod przyszłe rekrutacje, zaprezentowania swojej marki wśród zwiedzających oraz nawiązania cennych kontaktów.

Do wzięcia udziału w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy zostały zaproszone szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu tucholskiego oraz szkoły wyższe z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Najliczniejszą grupę wystawców będą stanowili zaproszeni pracodawcy i przedsiębiorcy. Ponadto w ramach uzupełniania i rozszerzania oferty usług publicznych służb zatrudnienia do współpracy i udziału w Targach zostały zaproszone agencje zatrudnienia. Ostatnią grupą wystawców będą instytucje rynku pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, OHP Bydgoszcz – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży i Mobilne Centrum Informacji Zawodowej  oraz zaproszone powiatowe urzędy pracy.plakat targow

***

2015

___________________

(red.)

Mat. ndesłane

Mat. tucholski.pl

TOKiS – Press TV

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook