23 stycznia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

TiR utknął pod wiaduktem w Gostycynie

1 min read

Kierowcy z Chojnic potrafią „nawywijać” i nie bez przyczyny mówi się o nich u nas, że to ich”stan umysłu” budzi grozę wśród innych. Jego skutki można było obejrzeć 13 grudnia, tuż po południu w Gostycynie, kiedy ten konkretny pojazd rozbił  naczepę i utknął pod mostem, wpierw zderzając się z nim.

TiR znanej firmy z Chojnic, wzorem swoich kolegów, próbował przejechać pod wiaduktem kolejowym w Gostycynie lewą stroną, co jest zjawiskiem znanym i powielanym przez innych, z pomocą CB-radia.

Jak to wygląda w praktyce?

Mobilki, mobilki, czy przejadę zestawem pod wiaduktem w Gostycynie? – Pada pytanie.

Odpowiedź. Jedziesz do Bydgoszczy? To trzymaj się lewej strony, bo tam jest niżej.

W rzeczywistości jest tak, że jadąc w kierunku Kamienicy, lewa strona jezdni po wiaduktem jest obniżona i zwykle to powoduje, że kierowcom udaje się manewr, ku zaskoczeniu kierowców innych pojazdów, nadjeżdżających z przeciwka. Ta sytuacja trwa od… zawsze, a skarg na tę sytuację mamy aż w nadmiarze.

„Wulkany intelektu” zza kierownic w połączeniu z „operatywnością” drogowców, to mieszanka nie do przecenienia, ku radości autora filmu w którym ścieżka dźwiękowa nie nadaje się do publikacji, ze względu na kwiecistość języka.


(red.)

Mat. https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=oyCQjWgvam0

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook